Wpis z mikrobloga

Zgodnie z moją sugestią sprzed tygodnia kurs #biomed poszybował w górę o około 30% i obecnie znajduje się na oporze także co ostrożniejsi gracze mogą sprzedać chociaż połowę aktywów.
Ja oczywiście nie gram bo mam za mały kapitał (od foreksu odszedłem). Teraz póki co tylko fundy obligacyjne i kilka procent portfela w fundy akcyjne.
Pozdrawiam cieplutko ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
#gielda
Pobierz zielony_wiatr - Zgodnie z moją sugestią sprzed tygodnia kurs #biomed poszybował w gór...
źródło: comment_1602239589Y4nAKpQjMlrLWyimtwnfsV.jpg
  • 5
@Kazuka10: Będę uważał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym to nie są kreski z kosmosu tylko poziomy pokazujące, gdzie historycznie było tanio. A nie można nie zwracać uwagi na coś, co nie jest aktualnie historycznie tanie, co nie? ()
Tak samo teraz jest historycznie "drogo".
@Kazuka10: @zielony_wiatr: nawet nie wiem jak to skomentować xD przeciez te kreski są kompletnie z dupy, gość poweidzial ze covidowka bedzie rosnac bo tak narysowal XDD rosnie bo rosnie lista zakażonych, jak ci narysuje smieszna kreske ze za tyzdien bedzie spadac jak przez wprowadzenie obostrzeń zacznie spadac, to tez powiesz ze to dzięki kreskom? nie #!$%@? mnie xD wystarczy ze by dzis bylo w tv ze liczba chorych spadla w
@Jamniki2: typie, już mnie rozbrajasz do reszty. Czy bez AT, byłbyś w stanie określić w jakich rejonach może nastąpić osłabienie/odpadnięcie, gdzie ewentualnie mogą być stop lossy i inne bardziej szczegółowe zachowanie kursu? Jedynie możesz sobie założyć, że o może rosnąć bo więcej zarażeń, ale to tyle i aż tyle z twojej taktyki.