Wpis z mikrobloga

Wczoraj 4 280 zakażonych na 44,1 tysiąca testów

Dziś 4 739 zakażonych na 21,5 tysiąca testów


Tak mnie naszedł pomysł na pranka, pamiętacie jak kilka miesięcy temu jeździły samochody policyjne z głośnikami i nawoływały do tego by unikać zbliżania się, wracać do domów itp.? Od soboty wjeżdża rzułta #pdk strefa w na terytorium całego kraju a to oznacza, że trzeba będzie nosić maseczki nawet na świeżym powietrzu. I tutaj jest pomysł na pranka dla Wardęgi czy innych jutubowych herosów. Mianowicie też ogarnąć taki samochód z głośnikiem i jeździć po ulicach z wypowiedzią głosową Vateusza, że koronawirus jest w odwrocie, przeplatany z wypowiedzią Szumowskiego czy maseczki coś dają - nic. Dlaczego ludzie ja noszą? Nie wiem xDD I jeździć tak po ulicach od soboty ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ktoś ma kontakt do tych osób albo sam jest na tyle odważny i ma możliwości by tak jeździć samochodem to zapraszam do realizacji, ja jestem tylko piwniczakiem, który zarzucił pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°) #covid19 #heheszki #koronawirus
  • 9
  • Odpowiedz
@Pepe19: Opozycja to skończeni debile lub geniusze pozorowania, że chcą coś zmienić. Niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°) tyle okazji co w tym roku mieli do tego, żeby pulsować u obywateli to Niee, wiecznie odwrotnie
  • Odpowiedz
@Pepe19: Taki ruch to musiałby ktoś "bez widocznych powiązań" zrobić, w przeciwnym wypadku przez pół roku by media narodowe szczuły materiałem w stylu: Platforma za depopulacją polaków, Mordercze zapędy PO, Tusk i Trzaskowski mają krew na rękach.

Nie sztuką jest robić akcje, które dają przeciwnikowi argumenty do tego, żeby ci #!$%@?ł. Dla przykładu inaczej śpiewaliście jak się graffiti na budynku MEN pojawiło.
  • Odpowiedz