Wpis z mikrobloga

#ps4 #gry
Szukam jakiejś gierki wyścigowej na PS4. Strasznie podobało mi się DriveClub i wymasterowałem całe, nie szukam przesadnej symulacji w stylu Gran Turismo.
Widzę, że ciężko teraz o fajną ścigałkę - zasłyszałem tylko o Dirt 4, Dirt Rally 2, Grid. Jakieś opinie? Coś polecacie?
  • 11
@albert107 no moim zdaniem Forza horizon a inne gry to przepaść, przynajmniej w kategorii czystego funu, reszta gier to albo zbyt symulacje albo zbyt arkade.

Forza horizon ma idealne wyważenie, z PS4 jednak najlepiej wspominam właśnie driveclub który choć na zamkniętych trasach to jednak dawał podobne uczucie co Forza, reszta gier wyścigowych to już nie to samo, dziwi mnie fakt że Sony nie postanowiło rozwijać marki driveclub.
@albert107: Gravel, Trackmania, moze V-Rally 4. Typowe sredniaki, ale taki w Gravel fajnie mi sie gralo. Masz jeszcze Wipeouta jak nigdy nie grales.

btw, Gripa nie kupuj, slyszalem, ze straszny rubberbanding jest i odechciewa sie grac.
project cars 3

@dwiestronyhistorii powiesz o tej grze coś więcej, przyrównasz do innych tytułów? Szczerze utożsamiałem Project Cars z typowym ciężkim simem ale widze teraz, że podobno zmienili trochę koncepcje przy premierze 3.