Wpis z mikrobloga

Obywatel Atylla robił dzisiaj live jak chcieli go wyrzucić z samolotu :) czego to nie robi się dla fejmu:)
zamknęli go w jakimś pomieszczeniu, zabrali mu dowód osobisty itd - to też na żywo:)
#bigbrother
  • 29
@kipman1: Niech on się nie kompromituje. Nie wiem czy można bardziej, już jak go zhakowano i umieszczono zawartość telefonu i ową 'sedimację', to ja nie wiem co ten człowiek ma w bani. I nie chcę wiedzieć.
@marysiaaa: nie....mógł podać na papierze czy wyciszyć. On cwaniakował, że nie ma adresu zameldowania i w tej chwili mieszka w hotelu w Szwecji a za 1,5 tygodnia ma inne zlecenie i będzie mieszkał gdzie indziej, Nie przyznał się,ze z Ewką wynajmują w Warszawie tą niby synagoge. Wezwanie do stawiennictwa 22go o godz 10tej odebrał...a jak się nie zjawi to będzie jeszcze ciekawiej
@Ahimsa: Choraś?()na żadnym koncie nie obserwuję go.Jeszcze na tyle mój mózg funkcjionuje xd Na podstawowym zrobił prywatne więc nie mam jak zajrzeć ale na sir zaglądam jak coś się dzieje. Ot, zwykła ciekawość i chęć pośmiania się
@crazy_frog: ale Atylla dostał jakiś papier do wypelnienia i tam cos napisał a ten urzędnik zapytał "to na ten można?" Atylla odpowiedział "tak". To była taka szybka akcja.
może nie zauważyłeś.
@marysiaaa: fakt...było coś takiego .Na wizji chojrak a w rzeczywistości mięczak.Tak jak najpierw założył majty a potem potulnie założył prawilną maseczkę. Więc pewnie podał adres choć twierdził,że mieszka obecnie w hotelu w Szwecji...bo on jest wielkim aktorem..choć jeszcze do tej Szwecji nie dotarł...a potem będzie mieszkał w Londynie..xd