Wpis z mikrobloga

Obywatel Atylla robił dzisiaj live jak chcieli go wyrzucić z samolotu :) czego to nie robi się dla fejmu:)
zamknęli go w jakimś pomieszczeniu, zabrali mu dowód osobisty itd - to też na żywo:)
#bigbrother
  • 29
  • Odpowiedz
@crazy_frog: co było śmieszne, to jak zawołał kapitana i zapytał za co, a ten mu powiedział o masce, na co wielki AUU, że maskę przecież ma normalna, a tamten "teraz to już za późno". Debil myślał, że jak założy majtki, zmieni na normalna maskę później, to nie ma sprawy
  • Odpowiedz
@crazy_frog: każdy sakolot płaci za pobyt na plycie lotniska, a taki ryanair to tania linia i jak najszybciej chcą odlecieć, więc jeśli Atylla opóźnił odlot to pewnie mu policzą za ten czas..
  • Odpowiedz
@kipman1: Ja #!$%@?, jak mnie tacy ludzie wlurwiają (inna sprawa, ze ten caly Atylla mnie #!$%@? jako on sam, samym swoim istnieniem i wiecznym otwieraniem paszczy) - wszystkim jest trudno, wiec po #!$%@? jeszcze bardziej utrudniasz ludziom pracę/dzień/życie? Ja #!$%@?, dlaczego na świecie istnieje tyle atencjuszy? Nie bierzesz na poważnie tej choroby/sytuacji? Fine. Wierzysz, że Ziemia jest płaska, a pod Antarktydą znajduje się magiczne przejście do świata innej cywilizacji? Dobra, #!$%@?,
  • Odpowiedz