Wpis z mikrobloga

Cześć
Mam pytanie gram codziennie od 2 miesięcy w Pokemon GO, mam 2 zadania do złapania Ditto. Złapałem już 3k pokemonów i nigdy nie trafiłem tego skurczybyka.
Są jakieś patenty lub jakieś lifehacki na złapanie tego Pokemona?
#pokemongo
  • 14
@damian-kurowski dorzucę kilka porad, bo tez sie długo z tym męczyłem. Może to będą oczywistości, ale na wszelki wypadek napiszę. Ditto ma mały catch rate, więc jak nie złapiesz za pierwszym razem to lubi uciec, więc przy pokach, które mogą być ditto lepiej rzucić lepszym ballem i malinką. I gdzieś czytałem że ditto częściej się pojawia poza eventami, więc rób polowania głównie w przerwach między wydarzeniami. Popytaj na lokalnych grupach o spawna,
Sprawdzasz jakie pokemony w danym momencie mogą być Ditto i nie łapiesz wszystkich tylko sprawdzasz te. Jak okazuje się, że nie ten to nie rzucasz ballem tylko wychodzisz z niego i patrzysz kolejnego. Szybszej metody nie ma.


@Syn_Tracza: Co? Przecież gatunek pokemona widzisz z poziomu mapy, nie musisz na nic klikać żeby wiedzieć, czy pod danego pokemona może podszywać się ditto XD
@damian-kurowski: Generalna zasada jest taka, że jak pokemon
@Syn_Tracza: "Sprawdzasz jakie pokemony w danym momencie mogą być Ditto i nie łapiesz wszystkich tylko sprawdzasz te. Jak okazuje się, że nie ten to nie rzucasz ballem tylko wychodzisz z niego i patrzysz kolejnego. Szybszej metody nie ma." bzdura totalna tak sobie możesz sprawdzić czy jest shiny. Ditto ujawnia się dopiero po złapaniu