Wpis z mikrobloga

@Waldemar_Morawiec miałem identyczne kryteria, wziąłem asusa na ryzenie. Design jest obleśny gamingowy ale daje radę. Podoba mi się że ma dwa złącza nvme i jeszcze jedno sata. Szybszy ram niż na intelu.

Czytałem że podobno te legiony całkiem są znośne. Ale drugi raz bym chyba wziął poleasingowego latitude, precision albo thinkpada. To jest inny poziom jakości.
@Waldemar_Morawiec: Ja. Legion Y530 w na tamten czas najwyzszej konfiguracji CPU i GPU. Dyski i RAM zmienialem sobie sam, bo fabrycznie bylo i7, dysk jedynie HDD i chyba 8GB RAM. Moge go polecic. Absolutnie wszystko z nim wporzadku. Robi za klasycznego wola roboczego.
Ma 2 sloty na dyski; jeden NVMe i drugi 2,5" SATA, wiec tam sobie dobierz, co Ci pasuje. Ja mam szybki NVMe 250GB i 1TB SSD na 2,5".
@user-agent-switcher: że cena thinkpada nie ma to przełożenia na jakość to się nie zgodzę, ale jeśli masz to szczęśćie że jest to w tych miejscach gdzie Tobie nie robi różnicy to oczywiście że nie warto wydawać na nią kasy. U mnie w asusie touchpad jest tragiczny, mając doświadczenia z biznesowych delli nie myślałem że robi to aż taką różnicę, zwłaszcza że większość czasu używam trackballa.

@Waldemar_Morawiec z tego co kojarzę najnowsze