Wpis z mikrobloga

Vtuberski spam ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Grupa chińczyków z bilibili która tłumaczyła streamy z Fubuki zawiesiła działalność, bo Fubuki śmiała odwiedzić Coco. To jest tak abstrakcyjne że aż śmieszne xDD
Gura 700k subów ¯\_(ツ)_/¯ Serio zaczynam się zastanawiać czy przypadkiem ona nie wbije pierwsza miliona subów ||
#randomanimeshit #anime #virtualyoutuber #hololive #uruharushia #natsuiromatsuri #achan #murasakishion #amanekanata
Pobierz
źródło: comment_1602090076wcxn2P3r0bXxsg0tFoknrm.jpg
  • 3
@Hajak: Chińczycy xDDDD

Kurde jak wychodziło Hololive EN to napisałem:

Gawr Gura - Wydaje się słodką shitpostową dziewczynką, coś czuję, że będzie potrafiła się przebić do zwykłego Hololive :D


Teraz co prawda kompletnie nie rozumie jej aż takiego ogromnego sukcesu, no ale cholera wiele się nie pomyliłem. Ale by dupy postrzelały jakby to jednak Hololive EN wbiło pierwsze 1kk xDD

Ten art to zło ( ͡° ͜ʖ ͡°
@BlackReven: No ja myślałem że w ogóle aż tak dużego sukcesu jak japońskie nie odniosą i po miesiącu może będą miały po max 200k subów i z 50k zł z donejtów. Nie minął jeszcze miesiąc, a Calliope 400k subów i 350k zł donejtów, Kiara 286k i 265k zł, Ninomae 328k i 185k zł, Watson 365k i 200k zł oraz rekinek 711k subów i 254k zł |