Wpis z mikrobloga

@xyox123: Każdy z nich ma gorsze i lepsze realizacje. Na pewno Robyg ma sporo kiepskich opinii z tego co czytałem.

Ja osobiście wybrałem Atal. Może można się do czegoś przyczepić czasami, ale ogólnie bez większych afer, budują dużo i sprawnie.
mieszkam również teraz w inwestycji Atala i jest Ok, choć tak jak mówisz, są szczegóły do których można się przyczepić.

Jestem przed zakupem mieszkania i obserwuje już od jakiegoś czasu rynek nieruchomości we Wro. Na ten moment jest pare inwestycji, które by mnie interesowały. Problem tkwi w tym, że najlepsze mieszkania tych inwestycji są już wyprzedane i zostały średniaki i te słabsze. Chciałbym załapać się na przedsprzedaż, u któregoś z deweloperów, aby
Dużo mają jednak na ukończeniu pod koniec tego roku, a w 2022 oddadzą chyba większość inwestycji, które realizują.

Być może warto poczekać jeszcze
Archicom ma fajnie zaprojektowane osiedla, do tego się przykładają, jakość wykonania natomiast jednak już jak u wszystkich.
Księżno here
@xyox123: Z Dom Development koleżanka kupowała mieszkanie kilka lat temu. Przez źle zaprojektowana kanalizacje co chwila zatykały się kible w całym pionie (do tego stopnia źe komuś kibel zalał łazienkę całą), okazało się że deweloper podpisał pierwsza umowę na utrzymanie zieleni wokół bloku z zaprzyjaźniona firma przez co wyszło na zebraniu wspólnoty że za zieleń płaca prawie 10k miesięcznie. Zieleń to był szeroki na niecałe 2m pasek trawnika między klatkami xD
@xyox123: Sporo zależy też od generalnego wykonawcy. Vantage ma wykonawcę Erbud i budują całkiem porządnie. Są małe wpadki, ale inżynierowie od odbiorów mówią, że to jedne z mieszkań, gdzie nie mają dużo uwag. Na górze stawki jest też Archicom. Unikalabym Rafina, bo tam z jakością jest bardzo słabo (poczytaj opinie w necie). Atal miał też większe i mniejsze wpadki. Była jakaś grubsza akcja na Różance chyba.

Upatrz sobie jakąś inwestycje, skontaktuj
@Bratkello: a gdzie w tym wszystkim byś umieścił Lokum i WPBM MÓJ DOM ? Co do vantage mam wrażenie, że na promenadach etapy, które realizował Erbud są tymi lepiej wykonanymi. Odnośnie Archicomu, jakoś mam mieszane uczucia odnośnie jakości wykonania, na jednym z ich obiektów firma w której pracuje pracowała jako podwykonawca i pomijając ich sposób budowy i duże opóźnienia (następnie dużą presję czasu na naszej firmie) to przy wykonywaniu otworów na