Wpis z mikrobloga

sporo za mało żeby odbicie 40% miało jakieś uzasadnienie. Nawet jak puszcza te widły to w tym tygodniu nie będzie już 5tki z przodu


@widmo82: Zobacz na ich kapitalizacje i porównaj do innych kowidowych spółekm, np. do mercatora
@lastro: No jedni wolą longa i nie odswiezaja co tam słychac w spolce a inni decydują się na kółka.
nie pamietam kiedy pierwszy raz ich akcje kupiłem ale to było jakos na wiosnę, gdybym tylko trzymał a nie kręcił kółek to bym nie zarobił tego co na longu. akurat tutaj jak i na datawalku dobrze mi się tak kręci.
Wszystko zalezy od metody inwestowania. Mam część społek na longu, ktorych praktycznie
@widmo82: Ja tmam longa, ale bardziej z obawy ze kurs mi może zwiać np albo.. po prostu mając niższa średnią czuje sie bardziej komfortowo na longu niz sprzedając i wchodząc wyzej i potem widzieć minusa.

Przed raportem miales akcje czy nie?
Kiedy ty tam w ogole wchodzisz i sprzedajesz? Tutaj espi pojawia sie wyjątkowo rzadko, zeby liczyc na jakąś wysoką podbitke. a mimo to miales akcje.
@widmo82: W sumie też obstawialem wyprzedaż. Bo po pierwszej umowie z arm tez tak było i wtedy dalem sie złapać dokupując za 4,8. Ale kurła jak długo siedze na jakiejs spolce, to ciezko mis ie tak rozstawać. Bo mozna by rzec ze zainwestowalem czas i blokade kapitału(sanwil od kwietnia, ale to byly poczatki na gieldzie i wszedlem za 200zł, a potem tylko powiększąłem średnią :P) , a moze akurat podejdzie wyżej