Wpis z mikrobloga

Siemka, kupiłbym sobie jakąś postać 100 lvl i wrocil do gry, ile TC trzeba mieć i jaka profke teraz opłaca się na solo ogarnąć? Nie orientuje się teraz po tych update. Grałem wszystkim w sumie i najbardziej podobał mi się ms albo pal. Myślę jeszcze nad EK ale zależy mi tylko na solo gierce to nie wiem jak EK daje radę. #tibia #kiciochpyta
  • 14
@Kardam żeby zrobić diamond Arrow masz 10min cd, a na chwilę obecną palkiem expi się obszarowo. No chyba, że chcesz się poczuć jak w 2k5 i expic single target jak ostatnii kiep ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Kardam kwestia indywidualna. Ja po prostu Ci mówię jak jest naprawdę z tym RP, jeśli nie masz Arrow makera albo farmerow strzalek na servie to to sie mija z celem. Chyba, że nie będzie Ci przeszkadzać, że nie wykorzystujesz potencjału profesji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Insane_Mike: az tyle to nie, wracasz do domu, robiąc obiad klikasz strzałki i ci starcza ( ͡° ͜ʖ ͡°)zawsze można przekładać bursty czy crystalline
via Android
  • 0
A MS jak sobie radzi z solo? Kiedyś grałem to pamiętam że exp dużo szybciej leciał niż na RP. Tylko waste był
@Kardam ed lepszy, bo to taki ms który zawsze znajdzie th, a ms to po prostu ms.
Cholera wie co będzie po tym rebalance ale generalnie i tak ed zawsze będzie potrzebny, nie na bata
Z tymi strzalkami tez nie ma znow az takiego dramatu, da sie je kupić od ludzi, robisz w trakcie expienia (nie, nie starczy jak robisz na bieżąco, musisz miec z 300 zapasu na godzine expa i robić