Wpis z mikrobloga

@LubiePaczki: ciężko powiedzieć, w horyzoncie rocznym bezpieczniejszy Orlen/Millenium mają szanse na -20% do +70% moim zdaniem, XTB wyrzucam jak tylko będzie zielono bo mrożę kapitał na takiej bujającej łajbie
@CuckCuckKlan: byłem ubrany na górce wtedy i sprzedałem ze sporą stratą, wyrównało się w ramach dywersyfikacji portfela a teraz wróciłem żeby odrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) nigdy mi tak psycha nie siadła jak zobaczyłem świece w dół po raporcie

@LubiePaczki: ja tylko wyrzucam xtb i grodno z portfela i kończe z chorągiewkami, do których biomed też zaliczam, to są spółki na robienie po 1-5 kółek dziennie
byłem ubrany na górce wtedy i sprzedałem ze sporą stratą, wyrównało się w ramach dywersyfikacji portfela a teraz wróciłem żeby odrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) nigdy mi tak psycha nie siadła jak zobaczyłem świece w dół po raporcie


@a-l_d: Ja mam po 27,2 zł, więc tego xD. Na razie sierdzą i kisną te akcje. Bardziej skupiam się na Blooberze i Boruta Zachem. Odrobienie -40 % to jednak
@CuckCuckKlan: ja miałem jakoś po 25, ale nie ma nic złego w sprzedaży, odkupisz potem taniej najwyżej jak już obrócisz pieniądz na innej spółce - trzeba zmienić nastawienie
@a-l_d: Tak, wiem nie należy się przywiązywać do akcji, 0 sentymentu, ale na razie i tak nie mam pomysłu na transfer, a złodziej PKO bierze min. 5 zł od transakcji. Gaming pewno jebnie, im bliżej Cyberpunka xD.