Wpis z mikrobloga

Widzisz Daniel. Mówiłem i doradzalem- nie pajacuj i nie świruje, a Ty robiłeś identycznie jak z swoimi pracami spolecznymi- liczyłeś na czas. Co Ty myślałeś, że wymiar sprawiedliwości zapomni? Teraz na pracę może być za późno... Punchdown też może nie wypalić, a wystarczyło z pokorą iść do pracy i wiedzieć, kiedy zejść ze sceny. Ale Twój cyrk Twoje małpy. Mimo wszystko życzę Ci wszystkiego dobrego!
#danielmagical #rafatus #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_1601977203DnDKSNHHxRGbJlTU1db0ts.jpg
  • 19
@Rafatus69: Spokojnie, Ciebie też wymiar sprawiedliwości dopadnie, karma wraca. To, że teraz ktoś siedzi za Twoimi plecami i mówi Ci, co masz pisać i robić za miskę ryżu i dach nad głową za granicą nie zmieni tego jaki jesteś. Tutaj taki wielce wygadany (bo właścicielka pisze z twojego konta) a na streamach chlejesz piwsko, wyzywasz, robisz świecę. Każdy dobrze wie, że jak chciałbyś się zmienić to byś się nie udzielał w
@Rafatus69: To, że teraz "żyjesz" według prawa, to nie znaczy, że tego nie robiłeś, a uwierz mi, robisz to nadal i robiłeś to nawet 3 dni temu. My łamiemy prawo? To nie my biliśmy, poniżaliśmy i sprzedaliśmy czyjąś godność osobistą w internecie za żetony. My jedynie komentujemy wpisy na portalu ze śmiesznymi obrazkami. A Ty? Ty sprzedałeś laptopa marlenie, Ty sprzedałeś jej telefon, Ty nabrałeś na nią kredytów, których nie spłacasz,
@Rafatus69: Nie biorę tego szajsu co ty,moje używki są na wyższym poziomie niż stimsy ktore już nie kopią jak kiedys a tylko łeb #!$%@?ą po za tym po #!$%@? chodzic na terapie jak jestes żywym dowodem ze z nałogów sie nie wychodzi XD
Tylko mnie rózni to od ciebie ze na wszystko sam pracuje a ty zaś całe życie polegałeś na nie swoich pieniąźkach i w źyciu sam sobie nie poradzisz