Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś miał wątpliwości, czy aby ta gra od dłuższego czasu to nie jest skok na kasę, xd.

Na FM-Korea ktoś udostępnił plik, który nanosi drobne poprawki na fizykę piłki (nawet nie silnik). Efektem tego, nagle mecze w 3d wyglądają jak piłka nożna, repertuar rozegrań akcji wzrasta o milion i stosowanie taktyki innej, niż jedyna słuszna faktycznie ma sens, bo ma minimum przełożenia na to, co widać na ekranie, xd.
Co robi SI?
Najpierw się zesrało i usunęło temat na oficjalnym forum, po czym wydało oświadczenie, xdd, którego oczywiście nie można komentować, żeby tego nie używać, bo w pewnych przypadkach może zaburzyć statystyki, xd, a jak wiadomo rozkład wyników przez 30 lat to największy problem realizmu tej gry, xd.
Idę o zakład, że FM21 tego pliku nie da się edytować, o ile nie wydadzą jeszcze hotfixa do FM20, bo jak to tak, że jeden typ zrobił więcej, niż potężne studio przez ostatnie trzy edycje tej gry, xd.
Jak ktoś chce sprawdzić, to można pobrać tutaj

#footballmanager
  • 21
  • Odpowiedz
@Portier-Harry_Portier: Typie, xd. Mnie też denerwują tagi, które mnie nie interesują, ale wedle twojej logiki zamiast tagować 'perfumy' mam tagować 'perfumy, modameska, mezczyzna, stylzycia, moda, ubiór, zapach, kosmetyki', bo jeszcze komuś zaśmiecę mirko, które i tak jest śmietnikiem? To nie instagram, xd
Zwłaszcza, że to jest turboniszowa gra z postem na dzień a nie cyberpunk + z powiadomień myślałem, że rozgorzała dyskusja na temat a tu jakaś inba z czapy,
  • Odpowiedz
@holykelo: Testowałem tylko chwilę i pierwsze wrażenie jest takie, że sensowniej działa odbiór piłki (co w moim zespole średnio istniało do tej pory, xd) i skrzydłowi, którzy coś grają nagle + logiczniejsza dystrybucja podań, natomiast mniej efektywny jest gegenpress i dominacja tempem, więc pewnie jakieś zmiany będzie trzeba wprowadzić, ale wydaje mi się, że poprzednich latach oficjalne patche bardziej psuły taktyki. Tam w komentarzach też piszą o niewielkich zmianach.
  • Odpowiedz