Wpis z mikrobloga

Ostatnio wprowadziłem program #dynamicznymbyc, wobec czego zgrywam samca alfa (#pdk). Schudłem, zwiekszylem masę mięśniową, zarysowała mi się szczęka i jak chodzę to jak git a nie frajer. i musiałem zagadać do milfa, bo miałem pytanie służbowe.
I tak zadaję pytanie widzą, że poprawia sobie biust i wtedy pytam czy coś się stało. A dopiero później skapowałem, że to reakcja o podłożu seksualnym xD aż mi się gorąco zrobiło, przecież takie sygnały rozpoznaje przeciętny 16 latek a nie 30 latek xD
Jeszcze wiele nauki przede mną, #wychodzimyzprzegrywu to nie jest łatwy kawałek chleba.

Praca nad #przegryw to zadanie fizyczne jak i umysłowe. Niech moc dynamicznosci będzie z wami!
LajfIsBjutiful - Ostatnio wprowadziłem program #dynamicznymbyc, wobec czego zgrywam s...

źródło: comment_1601889262OCyvwcuFyI0BicSUJ0ZJDr.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
I tak zadaję pytanie widzą, że poprawia sobie biust i wtedy pytam czy coś się stało. A dopiero później skapowałem, że to reakcja o podłożu seksualnym xD


@LajfIsBjutiful: a nie pomyślałeś może że nałożyła niewygodny biustonosz albo jakiś uszkodzony z którego stelaż przebija sie przez materiał itp i dlatego tak? ( ͡º ͜ʖ͡º) U mnie w pracy milfy poprawiaja w moim pokoju włosy, cycki i wgapiaja
  • Odpowiedz
@Die_Wacht_am_Tiber: lata ciągłego doskonalenia w postaci chłonięcia informacji na temat samorozwoju, pewności siebie, samooceny, kontaktow społecznych, mentoring, couching. Bardzo też mi pomogą poradnik dla ludzi z autyzmem - kiedyś było z nim znalezisko na wykopie. Mimo że może autyzmu nie mam. No i do tego przede wszystkim dużo praktyki i wprowadzania tej wiedzy w życie. I tak jeszcze ogrom przede mną.
  • Odpowiedz
@Nizax: >Ale jeśli kobieta robi takie rzeczy patrząc na ciebie to na pewno oznacza że swobodnie się czuje i twoja obecność jej nie przeszkadza ot co. A to też plus bo nie sprawiasz wrażenia creepa.

No i właśnie o to mi chodziło. W 2021 może nawet w autobusach nie będą się bać koło mnie siadać xD
  • Odpowiedz