Wpis z mikrobloga

Jak nie chcesz być mokry, to nie dotykaj wody? Jak chcesz być głodny, to nie jedz?


@Goronco: skoro to takie proste to czemu ten temat jest taki trudny do ogarnięcia?

jak kobieta uprawia seks nie w celu posiadania dziecka to jest prostytutką?


@niebieskieniebo: to zależy czy bierze za to pieniądze czy nie
też wydawało by się że prosta kwestia
jeśli uprawia się seks bez zabezpieczenia, z obcym człowiekiem, bez zastanowienia się nad konsekwencjami, to należy liczyć się z odpowiedzialnością


@Goronco: tak jak gdy dużo jesz musisz się liczyć z nadwyżką kaloryczną i tym że przytyjesz. Ale nikt nie zamyka siłowni i nie zabrania ci wykupić diety od dietetyka żebyć poczuł konsekwencje, prawda?
no no, niezły, argument xD


@Goronco: wrzucasz nagle jakichś was do dyskusji a potem sam to wyśmiewasz? gratuluję dystansu do samego siebie
Ale wiesz że czasy gdy do ludzi zwracano się Wy Towarzyszu, słusznie minęły?
Schizofrenii też jak narazie u mnie nie zdiagnozowano więc bądź proszę tak miły i uściślij o jaką grupę Ci chodzi bo mam, tak mniej więcej, 90% pewności że mnie błędnie przypisałeś :P
@Goronco: co to za fikołek XD o czym ty wgl mówisz człowieku. Pytam wprost dlaczego chcesz zakazywać komukolwiek radzić sobie ze swoimi problemami na swój sposób i za własne pieniądze. Czemu kobiety nie mają mieć prawa dokonać aborcji?
Zresztą jak chcesz dobrze: czemu nie zakazać diet odchudzających żeby "ponieśli konsekwencje"?
W sumie to w tym kraju to nawet strach uprawiać seks. Jak Ci pęknie gumka i dziewczyna zajdzie w ciążę to masz się z tym pogodzić, bo jak nie to jesteś debilem. Jak nie chcesz mieć dzieci to trzeba walić konia do końca życia, to jest jedyny sposób i jak tego się nie stosujesz to jesteś debilem. Środek Europy, lata 20. XXI wieku.

@niebieskieniebo:
A ja dlatego prewencyjnie jestem dziewicą. Boję