Wpis z mikrobloga

Hej, zagubione dziewczątka!
Kopiuję tu tylko wpis z fp Aborcyjny Dream Team, pamiętajcie o tym!

Planując aborcje farmakologiczną w domu warto mieć pod ręką ⤵️
zapas podpasek
leki przeciwbólowe, ale nie te rozkurczowe
termofor albo butelkę z ciepłą wodą
łatwy dostęp do toalety
termometr
wodę do picia
ciepły koc
naładowany telefon
coś do robienia
I oczywiście tabletki poronne! Skąd wziąć mifepriston i misoprostol?
Te z wiarygodnego i bezpiecznego źródła można uzyskać od organizacji WHW, czyli Women Help Women, poprzez stronę womenhelp.org
Faktyczne poronienie następuje w ciągu kilku godzin od zażycia misoprostolu. W tym czasie bywa bardzo różnie - z naszych doświadczeń wynika, że niektóre osoby wyszorują w tym czasie pół mieszkania i zrobią obiad, a niektóre będą się zwijały z bólu siedząc na toalecie przez 3 godziny. Dlatego mówimy, że lepiej mieć kogoś pod ręką, kto w razie czego zajmie się Twoim dzieckiem czy zwierzęciem.
Wywołaniu poronienia towarzyszy ból o bardzo różnym natężeniu - może być podobny do miesiączkowego albo do porodowego. Każda osoba inaczej to odczuwa, ale nie należy się nastawiać na najgorsze. Po lekach przeciwbólowych ból znacznie maleje. Pomaga też ruch i termofor.
Poronieniu towarzyszą tak zwane objawy niepożądane - biegunka, wymioty, dreszcze, gorączka. To są całkowicie normalne reakcje organizmu na misoprostol przyjęty w takiej dawce, jaka jest potrzebna do wywołania poronienia. Jeśli te objawy wystąpią, nie ma powodów do niepokoju. Mogą wpływać na komfort i samopoczucie, ale nie są niebezpieczne.
Jeśli nie masz nikogo, kto by ci towarzyszył wejdź na forum Kobiety W Sieci - aborcja po polsku maszwybor.net, znajdziesz tam wsparcie online od osób posiadających już to doświadczenie. Przed i w czasie aborcji możesz jeść i pić (picie jest bardzo ważne w przypadku silnego krwawienia!). Pamiętaj jednak, że jednym ze skutków ubocznych mogą być wymioty, więc lepiej żeby posiłek był lekki. Nie pij alkoholu. Możesz palić, jeśli palisz
anecia889 - Hej, zagubione dziewczątka!
Kopiuję tu tylko wpis z fp Aborcyjny Dream T...

źródło: comment_16018533038rxFvhnWz3QxMzH85DNfVd.jpg

Pobierz
  • 559
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KomosaBiala:

Bo wychodzi na to, że tobie aborcja wcale nie przeszkadza


Nie wiem jakim cudem ty i reszta gamoni doszła do innego wniosku. Podałem tylko paragrafy na początku, po chwili pół wykopu rozpruło się jak d--a cwela i już tak poleciało. Tak naprawdę guzik mnie to obchodzi co jakaś tępa dzida robi ze sobą, ze swoim ciałem oraz życiem, bo to nie moje wybory oraz nie moje życie, bo ja życia za kogoś nie przeżyję.
Starałem się wymieniać poglądami i tym co myślę w tym temacie. Komuś to pasuje, komuś nie - spoko. Czy mam rację czy nie - nie jest to mi potrzebne do życia. Skoro tobie tak i dzięki temu poczujesz się kimś ważniejszym niż jesteś w rzeczywistości to spoko, miej swoje 5 minut. Odpowiem
  • Odpowiedz
Nie wiem jakim cudem ty i reszta gamoni doszła do innego wniosku.


@ManiacTeam: Może od pisania o rzucaniu kotkiem? Po co stosować argumenty przeciwko stanowisku, z którym wcale nie chcesz walczyć? Trzeba było się od razu skupić tylko na puszczalstwie i miałbyś spokój.

Napisałeś tyle słów, a w sumie da się to podsumować tak: puszczanie się jest złe, bo inni uważają, że puszczanie się jest złe.
  • Odpowiedz
@KomosaBiala: W sumie naszą dyskusję mogę podsumować również tym, że piszę z kimś kto pyta i nie wie po co pyta, bo ani głupszy ani mądrzejszy po tym nie będzie.
Oraz nie potrafi załapać, że ktoś może mieć swoje zdanie na dany temat.
  • Odpowiedz
Oraz nie potrafi załapać, że ktoś może mieć swoje zdanie na dany temat.


@ManiacTeam: Oczywiście, że masz prawo mieć swoje zdanie. Inni też. Więc skąd cała ta dyskusja? Wyraziłeś swoje zdanie, ktoś inny napisał, że się z nim nie zgadza, i to powinien być koniec dyskusji. Ale ty kontynuowałeś, budując jakieś dziwne argumenty do obrony... no właśnie, czego? Słuszności swojego zdania? Jego wyższości nad zdaniem innych? Widzisz, posiadanie swojego zdania,
  • Odpowiedz
Twoim? Owszem. Próbujesz usprawiedliwiać czyny których prawdziwa kobieta powinna się wstydzić.


@ManiacTeam: Ale to, że prawdziwa kobieta powinna się tych czynów wstydzić, to jest twoje zdanie. Moje jest inne. Mam prawo je mieć, prawda? W czym twoje jest lepsze od mojego?

Zatem wypada zapytać, skoro tak zaciekle bronisz aborcji, szmacenia się - masz udział w sprowadzaniu i dystrybucji tabletek poronnych?

Ile twoich zarodków
  • Odpowiedz
@KomosaBiala:

W czym twoje jest lepsze od mojego?


Bo moje odnosi się do zwykłej ludzkiej moralności, twoje do rozwiązłości i późniejszych możliwych patologii, które wyraźnie ci opisałem a których nie możesz, lub nie chcesz dojrzeć poprzez swoją
  • Odpowiedz
Bo moje odnosi się do zwykłej ludzkiej moralności


@ManiacTeam: "odnosi się do zwykłej ludzkiej moralności" = "jest zgodne z tym, jak ludzie postrzegali moralność od wieków". Słaby argument, zważywszy na to, że kiedyś niemoralnym było noszenie spodni przez kobietę, a moralnym - posiadanie niewolnika.

twoje do
  • Odpowiedz
@KomosaBiala: Co ty mi tu piszesz za kocopoły? Teraz cofamy się do średniowiecza, bo jakaś tępa dzida nie potrafi się zabezpieczyć? Logika, że hej. Jaką jeszcze głupotę wymyślisz, żeby bronić cudzej?

Nigdzie ich nie opisałeś


A to co? Pominęło się specjalnie bo nie pasowało?
Często rujnuje zdrowie,
  • Odpowiedz
Często rujnuje zdrowie, również psychiczne.

Łatwy dostęp wypacza i deprawuje.

Może stać się tak, że zacznie się od zarodka, a skończy na pozbyciu się matki i ojca, bo stali się zbędni? Łatwo przyszło, łatwo poszło ¯(ツ)


@ManiacTeam: Ale to dotyczy aborcji, a nie puszczalstwa. To nie są argumenty za tym, że "prawdziwa kobieta powinna się wstydzić rozwiązłości". Ale jak już chcesz, to pogadajmy
  • Odpowiedz
Ale to dotyczy aborcji, a nie puszczalstwa.


@KomosaBiala: Ciężko przyjąć do wiadomości, że bezrozumne dawanie na lewo i prawo bez żadnych zabezpieczeń skutkuje niechcianą ciążą i próbowanie ratowania sytuacji aborcją? Co ty masz w głowie, że ten przekaz do ciebie nie dociera?

Niechciana ciąża i poród tak
  • Odpowiedz