Wpis z mikrobloga

@Oskins: Tutaj raczej chodziło o pokazanie skrajności. W filmach udaje najbardziej tolerancyjną osobę na świecie i tworzy filmy 'wspierające' mniejszości, a na wykopie plusuje memy, które mniejszości obrażają.

Ja też lubię czarny humor i uważam, że śmiać można się ze wszystkiego, choć jestem tolerancyjny i mam znajomych z różnych mniejszości, z którymi po latach znajomości da się żartować na każdy temat.

A skoro 'reżyser' udaje kogoś kim nie jest, to
  • Odpowiedz
@Spofity: lol jak kiedyś rezyser nagrał film na swoim własnym kanale o marszu równości i gadał tam z jakimiś dwiema babciami i mówił, że nie wie po co oni się tak z tym obnoszą. Było to w sumie dawno, ale jeżeli nie odniósł się do tej sytuacji to trochę krzywa akcja. Chociaż jak dla mnie to z rezyserem jest taka sytuacja że jest #!$%@?ą bez własnego zdania i jak z
  • Odpowiedz
@Spofity: ej no, bez przesady, wyciąganie plusowanych komentarzy to już jest szukanie sensacji na siłę. #!$%@? Gargamel pewnie cały tydzień przeglądał jego historie, żeby wyciągnąć kilka memów i spuścić sie, że znalazł mocne haki xD Dobrze że nikt nie wyciąga moich starych wiadomości czy sms-kow, bo też bym się tego wstydził, zapewne jak większość ludzi, bo hello, ludzie zmieniają poglądy, nie tylko w wieku nastoletnim.
  • Odpowiedz
memy, które mniejszości obrażają.


@Spofity: memy zawsze mogą kogoś obrazić, czy mniejszość czy większość to chyba sprawa drugorzędna. Zyjac tak żeby nie obrazić nikogo musiałbyś stąpać jak po polu kinowym w świecie pełnym snowflakow z lewej jak i z prawej strony.
  • Odpowiedz