Wpis z mikrobloga

@poziomek90:

a) może dostał japko jako służbowy bankowcy/finansiści często dostają japka bo są uwazane za bezpieczniejsze

b) tak ładowarka potrafi rozwalić telefon, a Iphone ma fochy na ładowarkę- np myslalem ze szlag mnie trafi gdy IPhone 8 nie chcial sie ladowac oryginalnym kablem od IPhone X bo uznał go za podróbkę
  • Odpowiedz
street wear + IPhone + cebulenie to niezłe memowisko xD


@KakaowyTaboret: dobra dobra, wiem, ze to mirko i beka ale troche sie #!$%@? ;P OP nawet nie uzyl tego tagu tylko odpowiedzial na wpis ;p po drugie rownie dobrze moze miec iPhona np. 7 ktory kosztuje obecnie jakies 1k jak mnie pamiec nie myli. po trzecie ceny flagowych androidow juz dawno dogonily a i w niektorych przypadkach nawet przegonily ceny
  • Odpowiedz
dobra dobra, wiem, ze to mirko i beka ale troche sie #!$%@? ;P OP nawet nie uzyl tego tagu tylko odpowiedzial na wpis ;p po drugie rownie dobrze moze miec iPhona np. 7 ktory kosztuje obecnie jakies 1k jak mnie pamiec nie myli. po trzecie ceny flagowych androidow juz dawno dogonily a i w niektorych przypadkach nawet przegonily ceny flagowych iphonow - ale w tym przypadku rozumiem, ze przyzwolenie na cebulenie jest xD


@MangoZjem:

xDDDDDDDDDD musisz być zabawna na imprezach :D po prostu IPhone jest ciut "bekowy" podobnie jak streetwear i tyle
  • Odpowiedz
ja ogólnie nie pochwalam ani latania na flyu, ani zmiany regionów w pokemon czy na steamie, czy kombinowanie z game passem na xboxie bo potem korpo w tabelkach widzą, że dla Polaków nie ma co podchodzić cywilizowanie.


@KakaowyTaboret: o to to :) uzywam tych samych argumentow ;p

po prostu IPhone jest ciut "bekowy" podobnie jak streetwear i tyle xD


@KakaowyTaboret: ja tam nie widze nic bekowego ani w
  • Odpowiedz
ja tam nie widze nic bekowego ani w tym ani w tym ;p tj. nie pruje sie do Ciebie, ze masz z czego beke, po porostu mamy chyba ciut inne poczucie humoru ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MangoZjem:

No cóż, mango nigdy nie było jakieś śmieszne, więc nic dziwnego, że nie masz
  • Odpowiedz
No cóż, mango nigdy nie było jakieś śmieszne, więc nic dziwnego, że nie masz poczucia humoru ( ͡º ͜ʖ͡º)


@KakaowyTaboret: a tu Cie zaskocze, bo mango wzmacnia dzialanie thc w organizmie ;p

pamiętaj- Jaranie się Japonią to pedalstwo, a manga i anime to ciota i #!$%@?


@KakaowyTaboret: nic madrzejszego dzis nie uslysze ( ͡° ͜ʖ ͡°) be my husbandu
  • Odpowiedz
@MangoZjem: nie, sam mam teoretycznie drogie auto (Audi) i je zagazowałem. Ale to porównanie z autami jest nietrafione, bo żadna marka premium nie zabrania np. Ci tankować taniego paliwa, korzystać z zamienników czy modyfikować auta. iPhone zabrania
  • Odpowiedz
@poziomek90: przestać być biedakiem? W czym masz problem? Ktoś chciałby zaoszczędzić przy kupowaniu hurtowo pokecoinsów i od razu ból dupy się pojawia, że masz system ios a nie android? Przemyśl jeszcze raz to co napisałeś...
  • Odpowiedz