Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna przeszła na dietę. To już jej 5 próba schudnięcia w ciągu 5 lat. Wygląda to za każdym razem:

Faza pierwsza (1-2 tygodnie):
- Je wszystko według diety
- ćwiczy 3-4 razy w tygodniu
- Nie podjada

Faza druga (3-6 tydzień)
- Je zdecydowanie więcej niż ma w diecie
- Podjada słodycze
- Nie ćwiczy

Faza trzecia
- Mowi że dieta jest ch*jowa i dlatego nie schudła i wraca do starych nawyków żywieniowych.

Za każdym razem wspieram ją, pomagam w przygotowaniu dań, jeżdzę na zakupy.
Odkąd przytyła przestała mi się podobać i zastanawiam się na zakończeniem 5 letniego związku.
Nic nie poradzę że podniecają mnie szczupłe kobiety. Jeśli teraz tak wygląda to strach pomyśleć jak będzie po ciąży.
Planujemy kupno mieszkania i ślub ale przeraża mnie że spędzę życie z kobietą z nadwagą.
Nie mówcie żebym o tym z nią porozmawiał bo zaraz zaczyna się krzyk żebym się od niej odpie*dolił itp.
Jeśli chodzi o mnie to od ćwiczę regularnie na siłowni i wyglądam bardzo dobrze.



Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f7a0548605297c54a62afda
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Była kiedyś z Tobą na siłowni? Jeśli nie, to zaserwuj jej takie wyjście, widok fitness loszek powinien ją zmotywować ( ͡° ͜ʖ ͡°) i ta świadomość, że jak ona siedzi w domu i żre, to Ty masz na czym oko zawiesić na siłce ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Terapia szokowa, ale zadziała.

Nie chce pójść z Tobą (jeszcze)?
SzklanyŻniwiarz: Zafunduj jej 2-tygodniowy obóz odchudzający.
Taki np Fox Boot Camp.Schudnie,będzie codziennie ćwiczyć,prawidłowo sie odżywiać.
Wróci zmotywowana.Zreszta po takim obozie chudnie się dalej szybciej.
Będzie widziała efekty i to ja zmotywuje.W domu cięzko samemu.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua