Wpis z mikrobloga

Dalej nie mogę uwierzyć, że są w tej książce zawarte rozmowy z messengera Domagalikowej z jakimś typem XDDDD To taka abstrakcja, że myślałem że Stano robi se jaja ( ͡° ͜ʖ ͡°) W ogóle książkę wydało Wydawnictwo W.A.B. - #!$%@? tam serio nie było ani jednej osoby, która nie zadzwoniłaby do Gośki i zapytała czy jej nie #!$%@?ło? Przecież kto to musiał czytać, jakaś korekta, grafik to składał, ktoś to musiał klepnąć, no przecież to są jaja.

Jeszcze pół biedy, że Domagalikowa ma coś nie tak z głową, no ale Brzęczek to albo przed wydaniem książki w ogóle jej nie widział na oczy, albo jest totalnym głąbem i debilem z IQ słoika po mleku, co trenować może 8-letnich chłopaczków grających na orliku a nie reprezentację Polski. Przecież ta książka to kompromitacja jego osoby - jako człowieka i trenera. Przecież jakbym był teraz piłkarzem reprezentacji i w szatni przed odprawą słuchał Brzęczka to bym nawet nie potrafił powstrzymać śmiechu XDDDDD Jakby o mnie ktoś napisał takie gówno to bym się zapadł pod ziemię, zamknął w piwnicy i już z niej nie wychodził. Serio, ostatni raz taki cringe jak podczas oglądania czytającego Stanowskiego to czułem jak ten cały Jakóbiak #!$%@?ł ten szajs z Ellen. CIARY WSTYDU. Serio, ja się wstydziłem za tę babę, nie starczyło mi pokoju żeby to rozchodzić.

#kanalsportowy #pilkanozna #brzeczek
Pobierz f.....u - Dalej nie mogę uwierzyć, że są w tej książce zawarte rozmowy z messengera D...
źródło: comment_16018162642ACf9A6L65vsj3L0jVO2cv.jpg
  • 9
@frikuu spoko poczekamy sobie do lata, #!$%@? na ME jak wygra ktoś z stajni Bońka to czeka nas Stokowiec albo inny Probierz. Jak wygra Leśny albo Magiera albo jakiś obcokrajowiec. Brzęczek będzie u Kuby w Wiśle albo w u 19. W zależności od grupy eleminacyjnej na MS i meczów jakie rozegrał Brzęczek albo już będziemy w dupie albo pojedziemy do Kataru.