Wpis z mikrobloga

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski
#tinder #wychodzimyzprzegrywu #randkujzwykopem
czesc opis taki bedzie dobry- pisalem po wypiciu
przeciętny z urody
175 cm wzrostu, 75kg
z charakteru skrajny introwertyk.
i lubiący mieć kocio mordę na twarzy rudzielec
hobby na razie początkujący to rolki,
majsterkowanie, siłowania.
czas wolny spędzam na odpoczynku w domu,
tarpoliny z znajomymi.

ile kosztuje gold. bo chce dodać miejcie wyszukiwań na krasnik, lublin aby znaleźć dziewczynę. Izobaczyc jak to jest miec lub pogaadac.... pisze teraz w prost bo piajny bo jak trzeźwy to wstyt pisac na wykopie. bo tak watpie ze ktos pomoze lepiej ospiac siebie... zdjecia zrobilem ale moze to jakas dziewczyna opisze
  • 16
@rozpendzonyjerz: hmm teraz lepiej odpowiem, bo jestem trzeźwiejszy przed kolejnym szklanko alkoholu [XD].
Lubiący mieć kocio mordę na twarzy.

Co to znaczy w ogóle? - uśmiech, śmiech, wesoły... dobra usunac to oki.
Moje hobby to rolki (jeszcze się uczę (i możesz wrzucić jakąś emotkę)), majsterkowanie i siłownia.
to wrzucę twój tekst.
rzeczywiście jesteś takim domownikiem czy po prostu szukasz kogoś z kim mógłbyś wychodzić?
nom, domownikiem. jeśli miałbym kogoś zapraszać to
@k0lekcj0ner: ja bym szedł w coś takiego:

175cm / 75kg
introwertyk mocno
w wolnym czasie jeżdżę na rolkach (jeszcze się uczę;)), chodzę na siłownie. lubię tez majsterkować
dużo czasu spędzam odpoczywając w domu

i jeszcze coś ciekawego #!$%@? jak masz jakiś pomysł to ci doradzę czy się nadaje czy nie.

jaki lvl? bo pisze z perspektywy gowniarza wiec jak jesteś starszy niż 25 to możesz dawać wielkie litery na początku ale
@jakuzii: @rozpendzonyjerz: 27 i brak do tej pory kontaktu z kobietami, nie licząc te za pieniądze bo chciałem sprawdzić dotyk kobiecej dłoni i erotyki XD
bardziej mi odpowiada tinder bo wiem kiedy mnie z kis sparuje niz na bado, nie umiem tamtej aplikacji rozgryźć.
xD zaś o szare myszki z mojej perpespektywy nie istniejo dla mnie. A ja probuje szczescia jak na 2000 lat jest koniunkcja 9 planet XD
nawet