Wpis z mikrobloga

@Andy_Rosenbaum: XD po co sie tak oszukiwac? Szybko stalo sie oczywiste, ze na swoim swietnym tagu nie chcesz smiac sie z twitterowych julek tylko szeroko pojetego lewactwa. Wyniki testu nic nie zmieniaja.
  • Odpowiedz
@Andy_Rosenbaum: dowolna skrajna opcja hołduje zasadzie albo z nami albo przeciwko nam, nic z tym nie zrobisz. Powiesz przy tęczowej Julce, że generalnie to szanuje ludzi każdej orientacji chociaż z czymś się tam nie zgadzasz, to jesteś faszysta i #!$%@?. Powiesz przy husarskim Sebastianie, że szanujesz tradycje i barwy narodowe ale nie podoba Ci się coś w kościele, to jesteś lewak i komunista. Uszczęśliwić wszystkich się nie da, ale wszystkich #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@wallygatorrrr: Ponieważ teoria podkowy jest jak najbardziej prawdziwa i jeżeli masz poglądy wolnościowe obyczajowo i ekonomiczne to jedna i druga strona będzie Cię mieć za wroga w zależności od tego o czym akurat będzie dyskusja.
  • Odpowiedz
@Andy_Rosenbaum Akurat śmianie się z debilizmów powinno jednoczyć lewaków i prawaków. Wspólnie powinniśmy piętnować zachowania zarówno prawicowych szurów i foliarzy jak i lewicowych Julek i aktywistek z Twittera. Niestety najczęściej skrajni lewacy i skrajni prawacy bronią tych szurów z własnej strony, a potrafią atakować jedynie stronę przeciwną. Sam jako obyczajowy lewak nie mam oporów przed krytykowaniem takiego Biedronia czy Zandberga ale jak na wykopie śmieją się z głupich wpisów Bosaka na twitterze,
  • Odpowiedz
Fioletowy kwadrat here, przyzwyczajaj się, że cię nazywają lewakiem albo prawakiem zależnie od dyskusji.


@tururururururu: najgorzej. Nikt nas nie lubi, nie mamy swojej reprezentacji w polskiej polityce. Od kilku miesięcy, nie dość że nazywają mnie prawakiem i lewakiem, to jeszcze centrystą lub symetrystą, bo nie chcę stanąć po żadnej ze stron i przyjąć gotowej doktryny. A ja uważam siebie za liberała/wolnościowca :<
https://mypolitics.pl/results/5f79be898559cc0009ba4f2f
  • Odpowiedz