Wpis z mikrobloga

  • 6
No to zostałem po raz kolejny opluty i strzelony soczyście w pysk. Klub który tak bardzo nauczył się na transferze Sancheza nie dość że nie dopłaci troszkę pieniędzy do transferu Tellesa, to zgarnia imo "drugiego Sancheza", pana Cavaniego i obiecuje mu chorą tygodniówkę i płace dla agentów. Miarka się przebrała... Najgorsze jest to że większość osób tutaj cieszy się jakby do klubu przychodził jakiś mesjasz. Wizja klubu budowana na młodych, utalentowanych piłkarzach z potencjałem... Taaaa
#united #pilkanozna #transfery
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xVortx nie żebym popierał ten ruch transferowy, ale myślę, że porównywanie do alexisa jest nie na miejscu. Był małym zespołowym rakiem, a po Cavanim spodziewam się jednak większego zaangażowania w walce o dobro zespołu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@eltosteron a czy przychodząc z Arsenalu połowa nie miała mokrych portek? Na papierze i w praktyce Sanchez był perełką wyciągniętą z Arsenalu i największym błędem transferowym którego mieliśmy więcej nie popełniać a sprowadzamy do siebie Cavaniego. Dla mnie transfer porażka. To ma być nasza alternatywa na skrzydło? Mamy grać kur*a Matą, Jamesem na PS? Wystarczy że Greenwood złapie kontuzje a zlapie, będąc jedyną opcją na tą stronę i grając ciągle. W
  • Odpowiedz
@xVortx to że połowa miała mokre portki o niczym nie świadczy. Dla mnie Alexis był i jest rakiem, przecież ostatnie tygodnie w Arsenalu grzał ławę, symulował kontuzje i stawiał się Wengerowi, za co na starcie powinien mieć bana w innych klubach. Jako perełkę Arsenal wyciągał go z Barcy, potem to już nadzieja, że kaszlak się odrestauruje i odpali w United.

Też sądzę, że transfer zbędny, jedyne wytłumaczenie dla mnie jest takie,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@allocer co mi po tej głębi jak w tym zarządzie pracują tacy kretyni co dają piłkarzom tak gównianym takie wysokie tygodniówki, że nikt ich potem kupić nie chce. Nasza głębia będzie się opierać na odpadach. Ktoś powinien za to beknąć
  • Odpowiedz
@xVortx: moim zdaniem transfer dobry, nie dość że za darmo to rozwiązuje nam na 2 lata problem z obsadą ataku patrząc na chaotyczność Rashforda i Martiala na tej pozycji. Kolega wyżej ma rację, Cavani gdzie grał tam się sprawdził i mam nadzieję, że też nie zawiedzie w United
  • Odpowiedz