Wpis z mikrobloga

@jonasz123: Nie wiem, ale co byś nie wynajmował - przy wynajmie włącz kręcenie filmiku i całe auto dokładnie nagraj. Zdarzały się próby "wrobienia" w otarcia, uszkodzenia zabrudzenia/rozdarcia siedzeń - których wynajmujący nie zauważył wcześniej. Pisali o tym w lokalnej prasie. Ja bym od razu wrzucił na prywatnego YT by nie było wątpliwości.
@jonasz123: autoeurope, rentalcars itp. Czasem dobrą cenę mają na enterprise.ie. Nigdy nie brałem na miejscu, ale podejrzewam, że będzie dużo drożej.
Proponuję też zewnętrznie jakiś excess insurance (ubezpieczenie franszyzy???). Na miejscu zawsze wciskają swoje drogie.
@jonasz123: Ja bym sugerował coś poszukać wcześniej choć sam nie raz wynająłem samochód w sobotę rano na weekend w super niskiej cenie. Nie polecam pośredników typu rentalcars bo ja miałem kłopoty z odzyskaniem kasy z ubezpieczenia w rentalcars. Niby wszystko ładnie i tanio a chyba dwa miesiące czekałem na zwrot kasy. Ja osobiście korzystam od kilku lat z usług enterprise.ie. To najtańsza wypożyczalnia w Dublinie, choć może istnieje coś tańszego, nie