Wpis z mikrobloga

Nie masz pieniędzy to nie rób dzieci. Nie ma w tobie odpowiedzialności - nie rób dzieci. Spójrzcie na moich starych. To jest podręcznikowy przykład '' Jakim trzeba być żeby nie mieć dzieci'' no niestety posiadają - mnie.
Rudera na wsi, klasa robotnicza - co ciekawe nawet jej nie odziedziczę, bo jest najmowana z gminy.
Smutne dzieciństwo, nędzne perspektywy na dorosłość
#przegryw
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Mescuda: no wiesz, u mnie była trójka, zostało dwoje.. Niestety pochodzący ze wsi ludzie, nawet w dużym mieście robią dzieci bo są dla nich narzędziami. Mają w dupie w na starość się odezwą żeby im pomocy bo kto Cię urodził? #!$%@? mać. Dlatego sam nie mam zamiaru i ni #!$%@? nie rozumiem ludzi, którzy mają jedno życie i swój czas i pieniądze marnują na bachory.. zwykle laska chce bo koleżanki mają
@Mescuda: A #!$%@?. Nie my odpowiadamy za rodziców a rodzice za nas. Perspektywy masz takie jakie sam sobie stworzysz, nic Cię nie ogranicza. Napatrzyłes się na biedę to już wiesz jak masz żyć by tak nie było w twoim życiu i z twoim dzieckiem. Dostałeś coś więcej od życia niż te #!$%@? maminsynki które dziedziczą fortunę i maja bezstresowe wychowanie. W twoich rękach jest to co z tym zrobisz.

@Mescuda niczego nie osiąga się jednym pokoleniem. Zamiast narzekać na starych, spójrz na siebie i powiedz co osiągnąłeś? Jesteś zdrowy? Przeżyłeś? Potrafisz pisać i czytać? Głodny chodziłeś? Znasz jakieś języki? Zajebiście. Wyobraź sobie, że połowa ludności ziemi nie potrafi pisać i czytać, a duża część osób mieszka w gówno domie bez perspektyw na życie i robi wszystko by wyjść z gówno strefy. Urodziłeś się sam i umrzesz sam, więc weź sie w
Moja matka kiedys grozila mi i mojemu rodzenstwu, ze caly majatek przepisze na jakas fundacje, bo nie mamy dzieci xD


@Kresse: Teściu tak straszy mojego chłopa. Mój niebieski co do zasady nie mówi mu ile zarabia a tym bardziej ile ja zarabiam oraz czego zdążyliśmy się dorobić i że nam wystarczy. Dlatego teściu nie ma świadomości że jego 10 hektarów pod Czarnom Białostockom to my mamy tam, gdzie on może pana