Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Majster się za bardzo nie popisał. Da radę to jakoś ładnie wykończyć silikonem? Bo w sumie innej opcji nie ma. W skali #!$%@?ńsztajna dość mocno spartolone? Raczej nie ma opcji na zakrycie fuga. Obkleic taśma i dać ładna linie z silikonu w kolorze fugi?
#pytanie #remontujzwykopem #budujzwykopem
Simfecstio - Hej Mirki. Majster się za bardzo nie popisał. Da radę to jakoś ładnie wy...

źródło: comment_1601671038mk9ny1O8MSYywPCap4InLW.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Horaccy ale ta jest w sumie wklejona już pod płytki xd liczę że jak dam taśmę na listwę i na płytkach to wyjdzie znośnie xd taki pasek 3? Mm silikonu +-+
W sumie to zakładałem że obędzie się bez silikonu. +-+
  • Odpowiedz
  • 0
@dzazzio nie wiem. Taki w kolorze fugi. Atlasa chyba. Byłoby mega jakby został na stałe. To tylko ładnie okleic taśma. Żeby był rowniutki pasek i te #!$%@? szczeliny zakryć
  • Odpowiedz
@Simfecstio: Pozwolę sobie dodać jako doświadczony sylikoniarz (jakieś +/- 10km spoin) ze nie będzie to tak proste jak się może wydawać. Za długo przytrzymasz taśmę - będzie się rwał. Za krótko - będzie się ciągnął. Za dużo wiedziesz na taśmę - źle, za mało - nie przykryje. Nie zazdroszczę xD Oczywiście wszystko zależy od tego jaki efekt cie satysfakcjonuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Simfecstio: Wykonanie 3/10. Po zafugowaniu fugą zbliżoną do koloru płytek będzie trochę lepiej. Co do silikonu osobiście staram się go nie używać, ale czasem nie ma wyjścia. Dlaczego ty masz to wykańczać a nie majster?
  • Odpowiedz
  • 0
@dzazzio wiem że nie będzie proste. W ostateczności dam tam szafkę xd nie musi być idealnie ale tak przecież nie może być. Fuga nie zakryje tego. Jakkolwiek będzie lepiej
  • Odpowiedz
@Simfecstio: możesz okleić, dużo pracy to nie kosztuje. Ja zawsze jak silikonuję łazienki to kolejam obustronnie narożniki, zrywam od razu taśmę i przecieram gąbką. Więcej zabawy, ale fuga wygląda porządnie
  • Odpowiedz