Wpis z mikrobloga

@Meserole: Można spotkać ludzi, co naukę selectów w SQL sobie rozpisują na 3 miesiące ;) Mnóstwo ludzi bez podstawowej umiejętności obsługi komputera się pcha do zabawy, chętnych jest dużo bo kursy obiecują +/- 5k na łapę na start ;)
@diarrhoea: jest i to jest klasyczne dojenie z pieniędzy naiwnych ludzi na jednej grupie na facebooku koleś znalazł na linkedinie jednego z "mentorów' koleś miał pół roku doświadczenia jako tester i 6 lat jako przedstawiciel handlowy
@diarrhoea: no cóż jedni uwierzą że jakiś pan z nigerii da i kupę hajsu jeżeli wcześniej wpłacą mu drobną sumkę a inni uwierzą że po kursie będą zarabiać gruby hajs i pracodawcy będą się o nich zabijać
@Meserole: Niestety, zbyt bezkrytyczne podejście i myślenie życzeniowe robią swoje. Jak na 12 komentarzy, 11 odradza dany kurs, ale jedna osoba jest nim zachwycona... to ten 1 komentarz wystarczy, żeby ktoś zainwestował pieniądze.
@Meserole: Jestem na testowanie oprogramowania - wsparcie na starcie, testowanie oprogramowania, ISTQB - egzaminy, pytania, testy, Tester oprogramowania - jak nim zostać? (służy do promowania kursów testerzy.pl) czy junior jobs only.

Początkowo dołączałem do nich, żeby śledzić trędy i być w miarę na bieżąco ze stawkami, wymaganymi technologiami itd. ale realnie to tylko raka dostałem :P