Wpis z mikrobloga

@schwarzstork: Nic dziwnego, niewielka dostępność jest na całym świecie, a popyt spory. Sklepy dostają po kilkanaście-kilkadziesiąt sztuk danego modelu od partnerów. Realizują zamówienia w kolejności ich przyjęcia. Zagraniczne sklepy, np w UK, w ogóle ograniczyły możliwość zakupu tylko dla rezydentów Wielkiej Brytanii.

@Sudo_exit: Nie będzie lepiej na premierę. Żadne z partnerów AMD (ASUS, Sapphire) nie widział Radeonów 6000 jeszcze na oczy.

@Desolator: Jeśli nie zamawiałeś w pierwszych minutach po
@Poucz: Ma znaczenie, decyduje o kolejności realizacji zamówień. Ja mam 800coś i nadal mi nie zrealizowali. Zamówione 15:04, jak do końca roku mi zrealizują to się będę cieszył.
@Poucz: dzięki za info. Ponad 1k zamówień w pół godziny, to pewnie +-200 na wybrany model karty. Jak dostają jedną palete tygodniowo, to wyślą w przyszłym roku jak dobrze pójdzie. Echhh xD
u mnie jest 1056. Ma to znaczenie?

o cholera, u mnie jest 2037, o której zamawiałeś? Ja o 15:36.


@Poucz: @trisek: @xarr: Nie wydaje mi się żeby to był numer zamówienia, bo ja mam 2154 a zamawiałem 21 września. Zadzwoniłem i się spytałem czy można ewentualnie podzielić zamówienie, bo jeszcze dysk twardy i zasilacz kupowałem. Koleś powiedział żebym poczekał do tego 5 września i może karty będą, ogólnie bez
@Pivoo: Zamawiając dużo później zmieniły się też poprzednie cyferki zamówienia, czyli piąta i szósta. Nie masz co liczyć na karty 5 października i podejrzewam, że nie dostaniesz ich nawet do końca roku ( ͡° ʖ̯ ͡°)