Wpis z mikrobloga

@Ranage: to teraz wszyscy będą wiedzieli, że działacze LGBT to ludzie chorzy psychicznie z urojeniami xD już druga taka sprawa. Najpierw jakaś dziennikarka gada bez dowodów, że ktoś ją napadł bo myślał że jest homo - oczywiście sprawa na policje nie zgłoszona. Teraz to. Co dalej? Urojone obozy zagłady dla niehetero? Urojone łapanki gejów?
  • Odpowiedz
@anonimek123456: Czemu ucięłaś wyraz "chyba"?

niech odpowiada karnie (bo chyba nie można sobie kłamać na temat próby morderstwa)


Nie uważasz, że to dobrze, że członek Ordo Iuris zgłosił do odpowiednik organów sprawę odnośnie próby zabójstwa, czego nie zrobili wcześniej działacze LGBT? Mam nadzieję, że jesteś przeciwko czy to rzeczywistej próby zabójstwa, czy to wymyślania sobie faktów, bo atencja się nie zgadza?

Ja w pierwszej kolejności poszedłbym na policję, ale ja
  • Odpowiedz
@anonimek123456: Tak bardzo, że weszłaś w ten post, który mówi, że OI zgłosiło do prokuratury podejrzenie o próbę zabójstwa z powodu homofobii, a cała tęczowa lewica nie wpadła na to rozwiązanie, albo popiera próbę zabójstw na członkach LGBT?

Nie jestem fanem skrajnej lewicy, ale sprzeciwiam się próbom zabójstwa ich członków, widocznie nawet sekta OI jest bardziej rozsądkowa, niż LGBT, które uważają, że sprawcy takich czynów powinni chodzić wolno, więc nie
  • Odpowiedz