Wpis z mikrobloga

Zadzwoniła do mnie jakaś babka z HR, bo kilka miesięcy temu wysyłałem do nich CV i pyta czy to nadal aktualne. Wiec proszę aby przybliżyła mi trochę ofertę pracy bo nie pamietam. Przedstawiła mi i tu proszę pańtwa zaczyna się ich #!$%@? xD:
Ja: Dobrze, nie ukrywam, ze aktualnie mam prace, pytanie tylko jakie są u państwa warunki pracy.
HR: Warunki są na najwyższym poziomie, zalezaloby nam na Panu ze względu na duże doświadczenie w kontakcie z klientem.
Ja: Nie bardzo rozumiem co oznacza określenie „na najwyższym poziomie”. Czym miałbym się zajmować u Państwa i jakie stanowisko mi Państwo proponujecie.
HR: stanowisko team leadera w grupie windykacyjnej w naszej firmie.
Ja: okej, a jakie zarobki?
HR: Tego może Pan się dowiedzieć dopiero po procesie rektutacji, ponieważ nie udzielamy takich informacji.
Ja: Dlaczego? Aktualnie mam prace na podobnym stanowisku i nie wiem czy chce się przenosić, skoro nie znam zarobków.
HR: Powiem Panu, ze gwarantujemy prace w zespole z dobra atmosfera, mamy chillout roomy z playstation 4 i DARMOWY PARKING.
Ja: Gwarantują Państwo miejsca?
HR: Nie, ale widzę ze z Pana podejściem do Pracy, raczej nie ma co pan szukać u nas zatrudnienia. Test przeszedł Pan negatywnie.
Ja: Spoko, aktualnie chociaż mam owocowe poniedziałki, środy i piątki xD, elo.
#hr #pracbaza #korposwiat
  • 12
  • Odpowiedz
Nie, ale widzę ze z Pana podejściem do Pracy, raczej nie ma co pan szukać u nas zatrudnienia. Test przeszedł Pan negatywnie.


@JavierDaY: Ale to Ty do mnie dzwonisz...
  • Odpowiedz
mamy chillout roomy z playstation 4


@JavierDaY: To przeważnie oznacza, że dadzą ci taką wypłatę, że jedynego plejaka jakiego zobaczysz, to ten w "czilałtrumie" xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JavierDaY: ja podjalem samodziel a walke z babami z HR i moze to zmieni rynek. Jak nie podaja widelek placowych i brak mozliwosci pracy zdalnej to nawet nie ide na rozmowe tylko prosze zeby sie zglosili jak bedzie taka mozliwosc.
  • Odpowiedz