Wpis z mikrobloga

@Just_Think_More: Nie wiem przypuszczam, że na świece jest w #!$%@? ludzi co lubi grać w mario albo pokemony ?

xDDDDDD

Ja przeszukałem kilka pozycji i z gier z "doroślejszą" oprawą graficzną znalazłem tylko AC, Skyrim, Diablo ale te 2 ostatnio to już zabytki archiwalne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@asdwd: grafika słaba strasznie, a reszta to taki fallout w kosmosie. Dobra gierka. Grafikę mają poprawić. @kodecss: Wiedźmin w kieszeni , dziękuję zamykam temat. Mam zeldę, ale zupełnie mnie nie porwała, za to Wieśka ogrywam srogo, Skyrim, Diablo..parę indyków. Gierki dla dzieci typu mario czy coś mnie nie kręcą zupełnie.
@Kick_Ass: hej widzę że skyrima masz na kafelku. Daj znać jak w to się gra na switchu. Dodam, że NIGDY nie grałem w skyrima :D Ograłem kilka lat temu MORROWINDA na PC z modami, mega mi się podobał i jarałem się tą grą prawie tak jak jaram się teraz BOTW. Natomiast obliviona grałem tylko chwilkę bo mnie znudził. Skyrima nigdy nie kupiłem bo czekałem aż stanieje, a tu ciągle nowe wersje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LZBNZ: no jak masz tak z 200 godzin wolnych to kupuj. Gra się zadziwiająco przyjemnie. Co prawda grafika trąci myszką, wiedźmin wygląda o niebo lepiej, to mimo wszystko warto mieć. Ja znalazłem za mniej jak 100 zł, za tą cenę to rozbój
@Kick_Ass: ja kupiłem switcha głównie dlatego ze mogę pograć w łóżku przed snem - a w ciągu dnia kontynuować od momentu gdzie skończyłem (taki Real Time Save) już na tv - bez kombinacji, skaczącego obrazu po zmianie wyświetlacza lub innych problemów.
Na duża konsole nie mam miejsca. Chciałem zagrać w wiedźmina. PC nie uciągnie. Rozwiązanie? Switch.
Star Wars Racer? Switch.
Indyk w promon za 10 zł? Switch.

Albo się kocha Switcha
@Kick_Ass dalej są takie spadki FPS? Zagrałem chwilę ale strasznie miejscami mulilo. Odpalałem z OC to było o niebo lepiej ale konsola się mocno grzała a póki nie wymienię pasty to wolał bym jej nie przegrzewać