Wpis z mikrobloga

@LowcaCentaura: to ja tu normlanie pisze a ty mnie pajacu #!$%@? zaczynasz cisnąć , to ci też coś napisze wprost prawda jest taka że jesteś frajer co szuka atencji i #!$%@? zrobi a konto mam nowe , ty masz pewnie drugie wiem to dlatego sobie na luzno to napisalem ale nie bo trzeba się spruć i przykozaczyć przez neta a teraz #!$%@? albo dotrzymaj słowa i pojedz z tą #!$%@?ą
@Meczuluteru: Osoby ktore uznam za stosowne, lub bede mial mozliwosc do nich dotrzec (nie, nie chodzi o spam po fb) beda informowane o dzialalnosci gnidy, a dzialalnosc ta zamierzam udokumentowac w sposob merytoryczny, bez zadnych znanych z wykopka jazd i wymyslania bog wie czego, kazy zarzut bedzie musial byc poparty jakimis dowodami filmowymi/wypowiedziami osob powiazanymi w uniwersum, chodzi mi np o jego zachowanie w niemczech gdzie jest dowod w postaci live,
@LowcaCentaura: To ty chyba ludzi nie znasz. Jak chca komus dokuczyc to dokucza i ten lajt z niemiec, czy rzyganie to juz na pewno poszlo po fb, a jesli chcesz to zalatwiac poza internetem to tez jakies dziwne. Jakby ktos #!$%@? wie kto, #!$%@? wie skad przyszedl mi opowiadac o kims kogo znam to bym mu kazal na starcie po prostu #!$%@? skad przybyl. Rób jak uważasz, powodzenia, ale zgaduje, ze
@Meczuluteru: @LowcaCentaura: o krrrrrrrrrrrwa kolejny który idzie w lajt na mikroblogu i ma zniszczyć centaura XD czym? wyrazami oburzenia przesłanymi na messengerze? XD Czy jakimiś tajemniczymi znajomościami, które jak zwykle #!$%@? dadzą xD

Po prostu na tagu takich kozaków już było tylu, że nie dziw się, że takie mamy podejście do tych rewelacji xD
@Meczuluteru: Lajt z niemiec to byl tylko przyklad, nawet ja kojarze gorsze tematy dobrze udokumentowane w necie tego co ta kreautra robila. Kropla drazy skale, kampanie czarnego PR tez opieraja sie na drobnych, niby nic nie znaczacyh, nawet nie powiazanych ze soba dzialan, ktore suma sumarum wywieraja zalozony efekt.
@LowcaCentaura: 1. Rudy czyta skrupulatnie wykop i na nim to KOMPLETNIE nie zrobi wrażenia jak napiszesz że chcesz go zniszczyć, było i będzie takich XXXX .
2. Tu troche pkt 1. nie ma co planować publicznie na tym tagu, bo on to czyta i z tego czerpie, najlepiej bandycki discord. Pomogą ci ludzie to raczej nie problem, zniszczenia centrali z bielska jest na propsie.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LowcaCentaura: snuf zaczynasz? Mało ci ze ostatnio stałeś się pośmiewiskiem na wykopie? Co tym razem poza rozmowami z "koleżanka" że służb, które już się przyglądają Sławkowi bo napisałeś wiadomość?