Wpis z mikrobloga

Do osoby/osób, które pobiły Majora. Zapewne uważacie, iż zrobiliście coś dobrego w czynie społecznym, wszak (według waszego mniemania) jest to "ćpun", a takich ludzi należy eliminować ze społeczeństwa. Tak was wychowano. Myślicie zapewne, że wasz wkład w rozwój społeczeństwa jest wielki, a w rzeczywistości, pobiliście pokrzywdzonego przez los (umarła mu matka, ojciec alkoholik, bezdomność i ucieczka w narkotyki) chorego umysłowo człowieka (ma żółte papiery), który ledwo się rusza (to jak bić dziecko, lub worek treningowy). Nie założyliście firmy, nie zainwestowaliście w rozwój waszego miasta, nie pomogliście dzieciom z domów dziecka, nie posialiście żadnego drzewa w parku. Wy pobiliście bezbronnego człowieka włamując mu się do domu. Jesteście nikim. Po prostu. Uważacie się zapewne za bohaterów, ale niczego w życiu nie osiągnęliście, prócz zgnębienia wychudzonego bezbronnego narkomana. Brawo. Gratuluje wam pajace. Niedorajdy życiowe i nieudacznicy.

@Orzech2019
#kononowicz #patostreamy
  • 23
  • Odpowiedz
@WilhelmW: Wiadomo, jest to człowiek. Są takie rzeczy jak empatia. Ale prawda o nim jest też taka, że za sztachnięcie się nitro z reklamówki nie miałby oporów by dźgnąć Ciebie lub mnie nożem.
  • Odpowiedz
@WilhelmW: jesteś upośledzony? Ćpun to koleś który dziesionował ludzi, żeby mieć na życie, wszystkich nie odsiedział, całe życie nie pracował z wyboru, dręczy, szkaluje i wykorzystuje człowieka który go przygarnął o czym ty w ogóle #!$%@?? Wszystko co go spotkało jest zasłużone.
  • Odpowiedz
@WilhelmW: smiechłem co niemiara. > pobiliście pokrzywdzonego przez los (umarła mu matka, ojciec alkoholik, bezdomność i ucieczka w narkotyki) chorego umysłowo człowieka (ma żółte papiery), który ledwo się rusza (to jak bić dziecko, lub worek treningowy).
ludzie mają gorzej a nie zachowują się jak osranieć ze szkolnej
  • Odpowiedz
@WilhelmW: To była fiksja sam major mówił nie było czegoś takiego, nawet to malowanie w lesie to jest wszystko ustawione, a ty się dałeś nabrać. Pod każdym filmem masz opisy:
Materiał inscenizowany. Na filmie występują amatorscy aktorzy, którzy wykonują skecz komediowy.
  • Odpowiedz
@WilhelmW: O czym Ty piszesz "przecież to wszystko fikcja"
Takim hasłem się promuje Major i jemu podobni patostreamerzy. Kto sieje wiatr ten zbiera burze. Powiedz mi, kim byłby Suchodolski gdyby go Kononowicz nie przygarnął? Pewnie kimś, kto wybija szyby aby mieć kasę na fajki czy nitro.
  • Odpowiedz
@mexicofan: Dopadnie go jak zostanie bezdomnym znowu. Wiem, że on się cieszy, że płaci podatki. Myśli, że stał się prawowitym członkiem społeczeństwa. Srawek go zwodzi bo uważa go za swoją pacynkę. Wszyscy się z niego śmieją...
  • Odpowiedz