Wpis z mikrobloga

Ja nikomu niczego nie narzucam, też początkowo bardzo go lubiłem ale z czasem jego materiał jakościowo w moim odczuciu strasznie poleciał i drażni mnie kwestia shadowbanów gdzie Łukasz udaje wielce otwartego na krytykę i sugestie. Dla mnie jest spalony bo zbudował wokół siebie mydlaną bankę perfekcyjności i nieomylności która w końcu pęknie, bo ludzie nie są głupi i z czasem poznają się że Łukasz jest człowiekiem nieprzyjmującym żadnej formy krytyki i rzucającym
@ozzybiceps: Xd survival, diagnostyka, minikoparka, biuro w piwnicy, darczyńcy na mercedesie, socjal dla chłopaków, zadaszenie nad kontenerami A KTO PAMIĘTA JEGO PROJEKT USTERKA? xD kupił nawet pod to Caddiego i całe wyposażenie. Miał jechać do Szczecina i pokazać młodym, że się da, że wystarczy chcieć. Jak słyszę te jego pitolenie to aż się rzygać chce, od razu mi się włącza bullshit radar z całą pewnością, proszę mi wierzyć, drodzy państwo, picikłak.
@JaglanKaszanu: Oglądałem w kratkę. Możliwe, że coś z tego zrealizował jednak; karmnik, buda, zadaszenie nad kojcem, kanał, elewacja garażu, projekt domu szkieletowego, piła do bloczków 1&2( rozebrał do malowania i nigdy nie pomalował/nie złożył jej oraz jakiś projekt gdzie miał modyfikować piłę z casto), siłownia, wykopki, skarby. Można by wspomnieć o tym powtarzanym w co drugim odcinku "chłopakom juz powiedziałem o tym, będzie się działo! Widzowie, zobaczycie w swoim czasie co