Wpis z mikrobloga

Ja już nie daję rady. Ta gra przestała być grywalna. Mam lepszy zespół, kontoluję spotkanie, w statystykach miazga, ale bramek nie zdobywał. Gram czwarty sezon i ciągle jest to samo. Moi piłkarze nie zdobywają tylu bramek ile powinni. Zmieniam taktyki, zmieniam polecenia, #!$%@? ciągle to samo. Niemal każdy strzał wygląda jak podanie do bramkarza. Nie ważne czy to w 5'tej czy 95'tej minucie meczu.

Niech ktoś odgadnie wynik meczu ze screen'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fm20 #footballmanager
źródło: comment_1601569371uyF2kNQpN8XKzNLfAWn1r6.jpg
  • 14
@ranunculus: przegrałem 0:2 (°° Posiadania piłki miałem chyba 64%, no serio #!$%@? nie widzę żadnej radości z tej edycji gry. Ja się tylko niepotrzebnie męczę i kiedy już mam to olać moje ćwoki zagrają jeden dobry mecz i później już znowu totalny #!$%@?. I tak w kółko.
@bocznica: więc zdradź mi ten wspaniały sekret o wielki znawco - jak zamienić sytuacje na bramki. Co muszę jeszcze zrobić, żeby do miażdżącej przewagi w meczach dodać jeszcze bramki.
@newerty taktyka, polecenia, odpowiedni zawodnicy. To tak w duzym skrocie. Bo jesli myslisz ze byle kto, byle taktyka i polecenia i maja strzelac to sie mylisz. Masz duzo sytuacja ale brak wykonczenia. Widac grajkowie sa slabi a taktyka kiepska
taktyka, polecenia, odpowiedni zawodnicy. To tak w duzym skrocie.


@bocznica: widzę że wiesz tyle ile zjesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widac grajkowie sa slabi a taktyka kiepska


@bocznica: i przewaga w posiadaniu piłki oraz ilość strzałów w każdym meczu to się z powietrza biorą? Kurde, takiego mądrego to warto posłuchać xDD
@newerty no to juz napisalem: nie sluchaj i wylacz fm. Przeciez grasz bezblednie i nikt sie nie zna. Przeciez nie musisz nic zmieniac bo wszystko jest ok. Tylko jakos wykonczenia brak nie? Bo albo grajkowie slabi, albo wykonczenie, albo polecenia i czegos tam brakuje. No ale juz nic nie pisze bo sie nie znam. Nie gram w fm.
@bocznica: chłopcze, proszę cię. Skończ się ośmieszać i przeczytaj jeszcze raz zdanie

Zmieniam taktyki, zmieniam polecenia, #!$%@? ciągle to samo.


Chcesz sensownie pomóc to powiedz coś z sensem, np. 'ej u mnie w polskiej lidze działała taksa 4-4-2 z takimi a takimi poleceniami itp. a nie błaznujesz o 'zmień taktykę' i zgrywasz tutaj bóg wie kogo.
@kazdy_to_powie: ale w fm19 to jeszcze jakoś grało. Teraz czy gram jednym, dwoma czy trzema napastnikami z mocną czy słabą drużyną mecze wyglądają niemal dokładnie tak jak na screenie który wrzuciłeś. Ostatnio nawet przeglądałem patch notes'y i w najnowszej wersji, tzn. 20.4.4, nawet w tym grzebali, ale ja nie widzę żadnej różnicy. Nadal mój napad wygląda jak dzieci z przedszkola.

A propos tego LGBT to właśnie tak się wczoraj zastanawiałem co