Wpis z mikrobloga

@AGS__K: Ale po co mi tu próbujesz tłumaczyć USA? Fakty są takie, że używasz argumentu "a bo w USA...", no to Ci dałem przykład jakie możemy jeszcze inne aspekty zacząć wprowadzać, w końcu USA tak ma to trzeba wprowadzać.

Oby pewnego dnia trzeba było za nie płacić również w Polsce


@AGS__K: Przeciętny koszt studiów inżynierskich to jakieś 170 000$. I nie mówię tutaj o Bóg wie jakich uczelniach typu Harvard czy MIT. Nie jest
  • Odpowiedz
@jaskins: Ja #!$%@?ę, kolejny... ()

Fakty są takie, że używasz argumentu "a bo w USA...", no to Ci dałem przykład jakie możemy jeszcze inne aspekty zacząć wprowadzać, w końcu USA tak ma to trzeba wprowadzać.

Kumasz już gdzie mam problem?
  • Odpowiedz
@kompek: Ja nie użyłem argumentu USA, użył go OP. Ja własnie dodałem, argument Niemiec i Rosji pisząc, że to jest mozliwe również u nas.

System "państw-miast", monarchię absolutną i teokrację też się da wprowadzić. To, że coś się da zrobić, nie znaczy że to będzie korzystne.

Jeśli sprawdzają sie w praktycznie każdym państwie, to czemu nie?
  • Odpowiedz
I co, już liczby tak fajnie nie wyglądają?


@kompek: jeszcze lepiej, bo bilans handlowy Rosja-Niemcy to -5 mld (jeśli to co piszesz jest prawdą), a Rosja-Polska to 8,14 mld. Polska finansuje Putina.
Nadal jednak nie wiem po co piszesz liczny bezwzględne, skoro Niemcy mają dwa razy więcej ludności, a ich gospodarka jest siedem razy większa. Jeżeli kwoty które piszesz są prawdziwe, to czy na mieszkańca czy na GDP. Niemcy wypadają
  • Odpowiedz
@AGS__K: Ale co to znaczy "sprawdzają się"? Autokratyzm ma się doskonale w wielu krajach afrykańskich i na Bliskim Wschodzie, wprowadzamy go w Polsce? #!$%@?ć prawa człowieka, olać swobody obywatelskie, przecież "się sprawdza".

eśli to co piszesz jest prawdą


@JakovKarnic: Czyli widać, że nawet do końca nie czytasz linków,
  • Odpowiedz
@Pawcio_Racoon: Zawistny debil po podstawówce, z zapyziałej dziury na Podkarpaciu raczej nie pozwoli by województwo czy dwa obok ludzie żyli szczęśliwie i dostatnio. W Polsce każdy ma mieć równie źle jak on.
  • Odpowiedz
u nich by wprowadzać wynalazki z dragami czy miłością do gejów a u nas z wolnością podatkową. Ciekawe gdzie by się żyło lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Zielony_Pio: a gdzie by była wolność z dragami i podatkami?
  • Odpowiedz
Sam piszesz, że gospodarka Niemiec jest 7 razy większa - to jakim #!$%@? cudem mamy mieć dodatni bilans handlowy z Rosją?


@kompek: co #!$%@?? co to za #!$%@? myślenie xD Co ma wielkość gospodarki do bilansu handlowego? Polska dzięki UE ma dodatni bilans, bo brak ceł powoduje, że dużo eksportuje do UE, natomiast Polska ściąga dużo z Chin i sporo z Rosji.
Są natomiast mniejsze państwa od Polski i mają także dodatnie bilanse handlowe z Rosją. Nie ma na to wpływ jak duża jest gospodarka.

A no po to, żebyś zobaczył kto jest faktycznie ważniejszym partnerem handlowym
  • Odpowiedz