Wpis z mikrobloga

Cześć Wam,

co dzisiaj #perfumy macie na sobie?
Mój #sotd w dniu dzisiejszym to Just Jack - Tobacco Leaf i piszę to bez krzty ironii, że akurat moje oczekiwania spełnia bardzo dobrze.
Nie ma co robić hype train dla niego tylko i wyłącznie przez cenę, ale warto się z nim zapoznać, biorąc pod uwagę relatywnie niski koszt.
Zdecydowanie teraz lepiej siedzi, niż w lato gdy go sobię próbowałem, chociaż gdy weźmiemy wzmiankę na naszą skórę, to przy odpowiedniej aplikacji w chłodniejsze letnie noce, ma to większy sens.

Miłego dzionka :)
dradziak - Cześć Wam,

co dzisiaj #perfumy macie na sobie?
Mój #sotd w dniu dzisiejsz...

źródło: comment_1601547001hrL0XwrezKhZeKA6POaOSH.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@CantTakeMyEyes: Najpierw Cię zniechęcę ceną - 600 zł (ok.95ml/100) To unikat już nieprodukowany a ja mam batcha z 2007 z żółtym zabarwieniem soku. I tak to okazja bo one chodzą i po 1000 zł. Co do samego zapachu to jest to zupełnie inny typ niz oryginał. Pudrowy kwiat pomarańczy, waniliowy, sprawa wrażenie chłodnego, wg mnie unisex. Parametry są przyzwoite ale killer to to nie jest. Polecam poczytać na fragrze. Jeśli
  • Odpowiedz
@alvaro1989: To że nieprodukowany to słyszałem, chyba ktoś kiedyś na tagu recenzję robił, ale zapomniałem jak to dokładnie z nim było.
Uhh, pudrowych perfum mam obecnie dość, ale jak będziesz go może kiedyś rozbierał... ;>
  • Odpowiedz
@FELIX90:
Jakby co to przy następnym odbiorze dekantow wezmę ze sobą, jeśli wcześniej nie powachasz. A, że październik jest miesiącem Bez Kupowania Czegokolwiek, więc pewnie dopiero w listopadzie się zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dradziak: Joop Le Bain, tanioszka mająca wg Fragrantiki pachnieć jak luksusowe mydło do kąpieli, na mnie zajeżdża mocno wanilią i tonką a słabiej wiśnią i goździkami. Na siedzenie w domu w tym deszczu w sam raz.
  • Odpowiedz