Wpis z mikrobloga

@crazykokos: szczerze mówiąc, na tyle lesbijek ile znałam(całkiem sporo), tylko jedna wyglądała jak kobieta, dodatkowo naprawdę atrakcyjna i sama hejtowała inne lesbijki że wybierają sobie partnerki, które z wyglądu przypominają mężczyzn. Sama też zawsze była w związkach z kobietami, które wyglądały jak kobiety...ja tam nic do tego nie mam, niech sobie każdy wybiera partnera/partnerkę jakiego chce. Dopóki krzywdy nikomu nie robią, to po co ma mnie to obchodzić ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: czy ktoś się może tutaj sensownie wypowiedzieć, zamiast obrzucać się gównem? Sam mam znajomą, która ma dziecko, zawsze była kobieca, po 30stce jej odwaliło, zgoliła sie na krótko i teraz ma patnerkę, która wygląda jak gruby chłop xD I wychowują jej dziecko razem. Chcę wiedzieć dlaczego upodobniają się do mężczyzn.
  • Odpowiedz
@Arctic_Slav: to się jej zapytaj, jak się nie boisz odezwać

Zacznijcie ludzie podróżować dalej niż do Mielna i Zakopanego, poznajcie trochę ludzi w świecie i zrozumiecie, że ludzie są różni.
  • Odpowiedz
Ponieważ często taka lesbijka to po prostu kobieta fizycznie z ,,męskim mózgiem’’.

To nawet wśród dzieci widać, możemy mieć chłopca z damskim mózgiem, jest dla przykładu: bardziej wrażliwy, nie kręcą go autka i bawienie w policję, dziewczynkę z męskim: lalki jakoś jej nie podchodzą, trzyma się z chłopakami.

W przyrodzie to również występuje.
  • Odpowiedz
Ponieważ często taka lesbijka to po prostu kobieta fizycznie z ,,męskim mózgiem’’.


@Arctic_Slav: nadal nie wyjaśnia to dlaczego lesbijki wolą kobiety o wyglądzie męskim. Jak dla mnie jest to wszystko #!$%@? i po prostu są to osoby chore psychicznie które same nie wiedzą kim są i czego chcą.
  • Odpowiedz
Nie binarność nie jest określeniem płci, a określeniem tożsamości, bądź roli społecznej.


Jeszce raz, jak mamy problem z jakimś tematem, szukamy opracowań naukowych bądź medycznych.

@Ordo_Publius: Jakby nie dotarło do ciebie, to powtórzę- przecież jak nie napisałem o jaką płeć chodzi: biologiczną czy "kulturową" (czyli urojenia). Lewactwo jak mantrę powtarza teksty o płci kulturowej, pojawiły się nawet postulaty jak "Na co komu płeć!?"

Jednak cieszę się, że uważasz, iż tacy jak oni opowiadają
  • Odpowiedz
Ponieważ często taka lesbijka to po prostu kobieta fizycznie z ,,męskim mózgiem’’.

To nawet wśród dzieci widać, możemy mieć chłopca z damskim mózgiem, jest dla przykładu: bardziej wrażliwy, nie kręcą go autka i bawienie w policję, dziewczynkę z męskim: lalki jakoś jej nie podchodzą, trzyma się z chłopakami.

W przyrodzie to również występuje.


@KleKotka: Otóż nie, bo znam geja, który ma odchyłkę, ale ma męski mózg. I tak pokazują opracowania
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: Rozumiem to, dałam przykład. To co przedstawiłam to sucha teoria.
Jestem świadoma, że jest jeszcze wiele innych aspektów odpowiadających.
Cieszę się, że uzupełniasz wiedzę!

Nie mniej jednak, to wszystko co dzieje się wokół nas to po części nasza ludzka natura która ma różne oblicza, jak i wpływ mas mediów i sociali.
Ciężko niektórym w tym świecie znaleźć swoje miejsce.
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: Napisałam ,,często’’ może lepiej by brzmiało ,,zdarza się, że’’.

Napisałam ,,dla przykładu’’.
Jest to jeden z wielu przykładów jednak nie działający wszędzie tak samo.
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: Pracuję z dziećmi i młodzieżą (3-17 lat).
Statystyki to często jest sucha liczba i procent które przedstawia dane zjawisko. Historii jak do czegoś doszło tyle ile ludzi.
  • Odpowiedz
szczerze mówiąc, na tyle lesbijek ile znałam(całkiem sporo), tylko jedna wyglądała jak kobieta, dodatkowo naprawdę atrakcyjna i sama hejtowała inne lesbijki że wybierają sobie partnerki, które z wyglądu przypominają mężczyzn. Sama też zawsze była w związkach z kobietami, które wyglądały jak kobiety


@Sandrinia:

czy ktoś się może tutaj sensownie wypowiedzieć, zamiast obrzucać się gównem? Sam mam znajomą, która ma dziecko, zawsze była kobieca, po 30stce jej odwaliło, zgoliła sie na
KawaJimmiego - > szczerze mówiąc, na tyle lesbijek ile znałam(całkiem sporo), tylko j...

źródło: comment_16015450471yWZ9F6yOqigQSi200nfoQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz