Wpis z mikrobloga

Ostatnio zacząłem wspominać YT z przed 2 lat i naszła mnie jedna myśl, dlaczego naszły takie zmiany na YT, a niektórzy youtuberzy tak diametralnie się zmienili. bądź przestali się udzielać w mniejszym lub większym stopniu w internecie. Jak możemy zauważyć wszystko na YT upada a najbardziej polski streaming od 2,5 roku, a konkretnie od połowy 2018r. A co znaczy połowa roku ? Powstanie Fame MMA, wydaje mi się że zarobki są tam tak ogromne że niektórzy pokazują się jedynie tam i zapominają o swoim dawnym stylu/kontencie. Adrian Polak czy Rafonix jeszcze 2,5 roku temu byli zwykłymi streamerami, dziś jeden z nich jedynie gdzie się pokazuje to na Fame MMA, a drugi oprócz Fame pokazuje się jeszcze(jako postać) w projekcie Boxdela "Masno". Szkoda bo były to fajne czasy, czasy pełne dymów i nie zapomnianych chwil :D Youtuberzy typu Boxdel, Polak, Rafonix, Gural czy wiele innych to dziś całkowicie inne osoby niż 2,5 roku temu. Wydaje mi się, że Fame to dziś jedyna rzecz na której możemy zobaczyć jakiekolwiek dymy, chociaż ich jest już na nim co raz mniej. Z pewnością Fame ma za duży wpływ i za bardzo przykrywa inne rzeczy na polskim youtubie. Oczywiście do projektu "Fame MMA" nie mam nic, a nawet jestem dużym fanem tego wydarzenia, ale zbyt mocno zasłania inne rzeczy na YT. Jakie macie zdanie na temat tego wszystkiego co dzieje się obecnie na polskim youtubie ?
#gural #adrianpolak #patostreamy #youtube #youtubeshore #amadeuszferrari #danielmagical #rafatus #rafonix #bystrzaktv #boxdel #famemma
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maciejbak90: ile ty masz lat, 14 czy 20? rozkmina pod tytulem: "ej, ale dlaczego swiat sie zmienia?" albo jak to mozliwe, ze fejm i hajs plus dorastanie mogly zmienic jakiegos jutubera. no serio, masz rozkmine rownie tęga jak dowodzenie, ze trawa jest zielona i rośnie. beczysz, ze polski jutub sie zmienil od polowy 2018, a co mial robic, pierdziec non stop ten sa kontent?

Adrian Polak? on nie byl zadnym streamerem, on byl nonamem totalnym. ty trollujesz, czy jestes jakims srednio rozgarnietym 2018fagiem? to zaledwie 2 lata temu bylo!

gural to edofil, nigdy nie byl fajny, zawsze byl zlosliwa
  • Odpowiedz
@decadence: z drugiej strony Ty też niezłym łbem jesteś, typ opisał sobie jakieś rozkminki, z którymi niekoniecznie trzeba się zgadzać (sam się z nimi też nie zgadzam) a Ty go od tumanów wyzywasz niczym zakompleksiony piwniczak, obleśne zachowanie
  • Odpowiedz
@maciejbak90: Większość z nich robiła "dymy" na swoich streamach bo po prostu chcieli się wybić, a wiadomo że takie kontenty się oglądają. Każdy z nich ma już swoich widzów i hajs na koncie. YouTube obcina zasięgi, taki Mahon np. już nie streamuje regularnie, ma na nich około 1000-2000widzow gdzie kiedyś nawet 7k było, ale hajs i tak ma od stałych widzów glownie. Więc nawet mu nie zależy na tych streamach.
  • Odpowiedz
@decadence: ile mam lat ? z pewnością więcej niż ty, bo ja napisałem tylko to co myślę i ty czy ktoś inny, niekoniecznie musi się ze mną zgadzać, a ty napinasz się, wyzywasz człowieka bez jego znajomości, bo jedyne co wiesz to jaki mam nick tutaj, nie rozumiesz totalnie tego co chciałem przekazać, a napisałeś najdłuższą i najbardziej bezsensowną wypowiedź w tym wpisie, nigdzie nie napisałem, że bardzo mi przykro,
  • Odpowiedz
@Podobny_do_Czlowieka: dokładnie, fajnie że rozumiesz to, że każdy ma swoje zdanie i niekoniecznie trzeba się z kimś zgadzać. Chociaż ciekawy jestem twojego zdania, bo wydaje mi się, że napisałem dość obiektywnie sytuację panującą na polskim youtubie.
  • Odpowiedz