Wpis z mikrobloga

Mazurskie Bingo 2! W drugim wysrywie z ulanych Mazur padło 13 HASEŁ i POCZWÓRNE bingo! Wyniki:
Drugi wysryw z mazur #kieleckiulaniec zaczyna od CHLANIA ruskiej wódy. 30 sekund później następuje prezentacja arsenału na dzień dzisiejszy- 4 flaszki.

0:45 #ussponton wydatnie pomaga w znoszeniu zapasów na łajbę. Czytaj- NAGRYWA jak inni znoszą zapasy i NARZEKA że w kolega wziął karton wódy Amundsen, ale KUUURNIA, co to jest, on woli bardziej patriotycznie- Wyborową. Nie dość że alkus, to jeszcze z #!$%@? gustem i niedoinformowany, bo Wyborowa dawno już nie jest polska.

1:30 I debiutuje hasło EKSPERT ŻEGLUGI- Przemo przeprowadził profesjonalne szkolenie pod tytułem "Słuchać #!$%@? mnie, a jak usnę to Krzyśka." Ponton zadaje przy tym MILJONY bezsensownych PYTAŃ, co zresztą uporczywie robi przez cały wysryw.
PS. Z cyklu cytaty wielkich ludzi:

Są pewne zasady na łódce. Nie ma demokracji, jest anarchia, tak? Rządzi kapitan.


Przemysław "Polskę Zbaw" Wołoszyn.
Chociaż w sumie patrząc na ich skład, to rzeczywiście na tej łódce może być niezła anarchia XD

ŻENUJĄCY ŻART PROWADZĄCEGO 5:50 Podpływają zatankować łódkę, na co bebzun wypala "Ty, a są tu hot dogi na tym Orlenie??". Heheheh bo wiecie, na Orlenie trzeba opiermandolić parówę :---D

7:37 O jakie złote COMBO XD Chłopaki opuszczają maszt. bebzun oczywiście nie może się powstrzymać i MACA liny racicami. Po czym jak dzieli się spostrzeżeniem co do czego wchodzi i że w końcu załapał, to dostaje POCISK OD ZNAJOMEGO "szafaaa, nie macaj tego" XD

8:00 CEBULA wchodzi mocno, picie ze szklanek, a nasz miedziany misio drze mordę że jak kapitan powiedział, to bardzo chętnie. Szkoda że po darciu ryja słychać, że to nie jest jego pierwsza szklanka.

BŁĄD TECHNICZNY 9:37 Długo z tym wytrzymał, prawie dwa wysrywy, ale stało się to co miało się stać. Spiermandolił dźwięk.

10:12 Przejście z trybu "ja nic nie wiem" do UDZIELANIA RAD formalnemu kapitanowi łajby zajęło gubernatorowi przepłynięcie kanału, chociaż typ nawet nie za bardzo ma pojęcie co Przemo tam robi. Ale mały sukces jest, z PROBLEMÓW JĘZYKOWYCH bebzun powiedział tylko "se". Być może dlatego, że gówno o wszystkim wiedział, więc w większości słuchaliśmy dialogów reszty ekipy.
#mocnyvlog
Pobierz
źródło: comment_1601490230BhJSwdHQW2xSdGN00Wgr7w.jpg
  • 2