Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób mieszkających w #czestochowa i okolicach. Czy wiecie gdzie można składać papiery / szukać pracy z wykształceniem (mikro)biologicznym (np. specjalizacja praca w laboratorium)? Mój research stwierdza, że tutaj to nie bardzo. Natomiast w innych miastach typu #katowice taka praca jest. Jeśli coś wiecie, na temat takich miejsc pracy / stanowisk to byłbym wdzięczny za przekazanie informacji na ten temat. Lub ewentualnie czy macie jakiś pomysł czy są jakieś inne miejsca pracy powiązane z tym wykształceniem, w tym rejonie. Dziękuje za merytoryczne odpowiedzi. #praca #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@handler: wodociągi na pewno robią mikrobiologię, można próbować uderzać, ale chyba nie rekrutują (ale to jest ogólna liczba mikroorganizmów, E. Coli, Enterokoki kałowe i w porywach szału Clostridium do porzyganka, więc nie wiem, czy to praca marzeń); GIOŚ nie robi mikrobiologii wcale, ale prawdopodobnie będą szukać kogoś do laboratorium niedługo (i nie płacą źle); Sanepid też robi w tym zakresie bo musi, ale tam to bym się nie pchała w obecnej
  • Odpowiedz