Wpis z mikrobloga

Wlasnie zostalem #!$%@? ze stanowiska team leadera na zwyklego czlonka teamu.

Dlaczego tak sie stalo - nie pokazywalem pasji, w razie problemow (ktorych wlasciwie nie bylo, dusilem w zarodku) nie podejmowalem dzialan (tzn. nie latalem po biurze jak kolezanka z innego teamu), no i sytuacja w teamie jest ok, ale szefowie nie tego oczekuja.

W sumie jest jak w polityce - jak dusisz problemy na samym poczatku wyprzedzajacymi dzialaniami to nic nie robisz, jezeli natomiast dasz sie problemom rozwinac (albo sam je stworzysz) i potem bedziesz gasil pozary to masz pasje i kazdy widzi, ze pracujesz.

I tak mam #!$%@?, hajs ten sam a na boku mam wlasny interes po pracy, ale jakas lekcja jest

#oswiadczenie #pracbaza
  • 135
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: Jeżeli faktycznie tak jest to mega przykre. Sam nie znoszę ludzi, którzy robią w okół siebie mnóstwo szumu i lubią wyglądać jak to nie są zapracowani, nie mają czasu, rozwiązują problemy, podkreślam: PROBLEMY.
A wiadomo, że ten kto siedzi cicho i po prostu pracuje to słabiak.
Być może w Twojej firmie oczekują od leadera zdolności aktorskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jeżeli faktycznie tak jest to mega przykre


@OrzechowyDzem: nie dla mnie, czysta glowa, kasa ta sama, mniej godzin, wiecej czasu na interes.

Sam nie znoszę ludzi, którzy robią w okół siebie mnóstwo szumu i lubią wyglądać jak to nie są zapracowani, nie mają czasu, rozwiązują problemy, podkreślam: PROBLEMY.


@OrzechowyDzem: ale po nich widac ta pasje i ta chec pracy.

Być może w Twojej firmie oczekują od leadera zdolności aktorskich (
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: Trzeba było raz w tygodniu głośno krzyknąć "AAAAA!" i zacząć robić pajacyki (najlepiej widoczne - wysoko machać łapami).
A po dwóch minutach zrobić "uff" *teatralnie przecierając pot z czoła* "rozwiązany problem! Dobra robota team!".
  • Odpowiedz
@OrzechowyDzem: mozliwe, ze tak jest, ze wspolczuciem i empatia mi nie po drodze, conflict solving to tez nie jest moja mocna strona.

Dlatego ide stopniowo we wlasny interes, w sumie do PZ bym sie tez nadawal z tym zestawem osobowosci i doswiadczeniem w MMA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@vitermagerin: nie tyle mnie boli co tej decyzji nie rozumiem. Moj team byl przykladem tego jak powinny wygladac
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: W obecnej firmie w której pracuję zauważyłem ze wyższe stanowiska w większości działów zajmują nie ci najbardziej zaradni którzy wszystko potrafili zrobić w małym zespole lub samemu na własną rękę tylko ci którzy najwięcej krzyczeli o problemach i którzy swoje problemy tak naprawdę przekazywali do rozwiązania innym. Morał z tego taki że jak siedzisz cicho to cię tak naprawdę nie ma i nie istniejesz.
  • Odpowiedz
@tylkoczytam: no tak jak w polityce wlasnie - jak dobrze rzadzisz i nie dopuszczasz do problemow to masz latke osoby ktora nic nie robi, co innego ten ktory zarzadza kryzysami i rozwiazuje problemy.

Strukturalna walka z przestepczoscia w zarodku poprzez edukacje i programy spoleczne nie jest az tak spektakularna jak szeryf ktory przyszedl posprzatac metodami silowymi.
  • Odpowiedz
czyli brak umiejętności miękkich sugerowali brakiem pasji. Głąby XD


@OrzechowyDzem: btw. bylem juz innych firmach na stanowiskach i byli zadowoleni, a jako sprzedawca zawsze wykrecalem bardzo dobre liczby ( ͡º ͜ʖ͡º)

Po prostu tutaj chyba byly inne oczekiwania, mial byc mlody dynamiczny zespol a nie komorka KGB ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz