Wpis z mikrobloga

@Cheeseburgg: Wprowadzanie dezinformacji towarzyszu na pewno pomoże w ukierunkowaniu ludzi do polubienia konkretnego kandydata ;) Szczególnie jak się okazuje, że łatka nadana oponentowi należy najpierw przypiąć twojemu idolowi. Ha tfu na takich ludzi jak ty
  • Odpowiedz
  • 0
@ethics Ale czy ja gdziekolwiek napisałem że twardy charakter nie jest niepotrzebny? Napisałem że od ludzi na wysokich stanowiskach wymaga się kultury bo są przykładem zachowania. Nie top modelka ale ktoś kto potrafi się wysłowić i zachować a nie obrażać oponentów jak dzieciak w przedszkolu. Chyba że to dla ciebie jest oznaka twardego charakteru to wtedy xD
  • Odpowiedz
@Flypho:

Trump jest po prostu zbolałym chamem i gburem, ale ten wiek też nie pomaga kandydatom. 75 lat, facet jest już jedną nogą w grobie, a jego umysł błądzi gdzieś po latach swojej świetności, czyli pewnie latach 80. Co ci Amerykanie #!$%@?ą, że na takie trupy w ogóle głosują? Obama był przykładem prezydenta USA w sile wieku, #!$%@?ąc od jego prezydentury i jej sukcesów.


Skostniały, amerykański system polityczny. O kandydatach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Cheeseburgg: akurat jego oponet też powiedział "zamkniesz się wreszcie?" i nazwał go międzyinnymi "clownem". To chyba była najbardziej żenująca debata prezydencka ever (nie licząc naszych xD).

Niestety Trump nie potrafi chyba w debaty i jego strategią było zagadać przeciwnika i nie dać mu dojść do głosu. Mam nadzieję, że następnym razem będą mu wyłączać mikrofon.
  • Odpowiedz
niebywałym jest, że w 2020 roku prezydent stanow zjednoczonych, wieloletni biznesmen i po prostu dojrzały, 75-cioletni facet, mówi do swojego oponenta (w czasie jego wypowiedzi) "zamknij się", "nikt cię nie lubi", "nikogo nie obchodzisz", "ćsiii" XD

i ludzie na niego głosują!!!


@Cheeseburgg: co w tym takiego niebywałego?
  • Odpowiedz
@Cheeseburgg: „Keep on yapping” (ang. Szczekać) i “ would you just shut up” to akurat powiedział Biden. Nie wytrzymał nerwowo i tyle. Ale jaki masz cel przypisując to Trumpowi? Przecież każdy może sobie zobaczyć tę debatę na yt.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
no i u nas dojrzały 70 letni prezes państwa, wieloletni kawaler, który nie ma konta w banku, prawa jazdy, czystych butów, faceta, krzyczy w parlamencie o opozycji parlamentarnej że jest chamską hołotą i mordami zdradzieckimi


@spere: otóż to. Trump to najlepsze co spotkało Amerykę
  • Odpowiedz
@ethics: Hesus człowieku gdzie ty widzisz twardy charakter Trumpa jak ten człowiek tylko pieprzy populizmy ku uciesze gawiedzi, a jak przychodzi co do czego to w Helsinkach skompromitował się i kajał się jak dziecko przy Putinie xD Sam stwierdził, że bardziej wierzy na słowo Putinowi niż swoim służbom (FBI). Po jednej rozmowie z Erdoganem na prędce wycofuje wojska z Syrii z czego Erdogan szybko korzysta i rozpierdziela Kurdów xD
Jeśli
  • Odpowiedz
@Cheeseburgg każdy wie jaki Trump jest i w ogóle mnie w tej debacie nie zaskoczył, natomiast Biden to jakiś dramat. To co mówił do Trumpa, nie patrzył na niego praktycznie, ignorował, zero szacunku, a przecież Trump nadal jest prezydentem. Nie lubię Trumpa, ale oby wygrał, bo to co się w Stanach dzieje to niezły żart.
  • Odpowiedz
Ja go wybieram na stanowisko prezydenta i tu się ma sprawdzić. Ma dobrze rządzić krajem i podejmować często trudne decyzje.


@ethics: To na jakiej podstawie go wybierasz? Bo obietnic wyborczych nie spełnił i za jego kadencji jest ten syf na ulicach xD Nie kwapi się również od miesięcy do rozwiązania tego problemu, za to populizmy się go trzymają jak przed pierwszą kadencją. Przecież dla niego rozwiązywanie takich kwestii jest banalnie
  • Odpowiedz