Wpis z mikrobloga

@SavageMountain: @stefan_pmp: bo tu nie chodzi aby pójść do sądu z sprawą, a nagłośnienie w mediach że się pójdzie (po co sędzie ma się zastanawiać, wystarczy przekopiować newsa że jest na tyle pewny swojej racji że mógłb by się sądzić)
  • Odpowiedz
@Radus: ale ja sobie doskonale zdaje z tego sprawę.
Mnie boli na co poszło 10 mld PLN z moich oieniedzy, na jakiegoś zdegenerowanego pajaca który w telewizji publicznej używa rynsztokowego języka i mówi że "rozjeździe w sądzie jak żabe'
  • Odpowiedz
  • 9
@SavageMountain miałem przyjemność słuchania tego dzbana rano () jeszcze był tekst o rozpruciu się w sądzie, aż później tłumaczyli widzom co to znaczy rozpruć się xD
  • Odpowiedz
@SavageMountain ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ukończył technikum mechaniczne, w którym nauczył się, że warto inwestować w katalizatory. Przez pewien czas przebywał w Niemczech, gdzie handlował plastikowymi krasnalami. Na podstawie jego sukcesów finansowych Jarosław Żamojda stworzył film Młode wilki. Od wielu lat utrzymuje popularność dzięki występom w znanych filmach i serialach, które odniosły sukces finansowy (Tajemnice Sagali, Job, czyli ostatnia szara komórka czy serial Klan). Oprócz tego pojawia
  • Odpowiedz