Wpis z mikrobloga

@pekak: obecnie śpi, ale jak go zbierałem z trawnika pod blokiem mówił że nie pamięta nic z poprzedniego wieczoru, dodatkowo dzwoniłem do jego znajomych z którymi był i rozstali się czekając na autobus na galerii dominikańskiej
@Beszczebelny: około 2000 zł na szczęście nie ruszył konta oszczędnościowego

@JacekBalcerzak: to prawda, ale sytuacja wygląda tak jakby ktoś go odurzył i zaprowadził do tego klubu

;Edit: dlatego tej sprawy nie zamierzam zostawić jako przypadkowego aktu upodlenia ...
@Beszczebelny: w momencie pożegnania się ze znajomym który wsiadał do autobusu i go zostawił na przystanku był po 4 piwach dodatkowo nie #!$%@? od niego przechlaniem, a skoro jest tyle spraw w internecie to wypadałoby nie siedzieć na dupie i akceptować stan tej rzeczy tylko zareagować odpowiednio
naganiała do klubu proponując seteczkę


@JacekBalcerzak: to grubo xD ciekawe co tam w tej seteczce. Ale no model biznesowy ciekawy. Nagle do jakichś np. mało przystojnych facetów, którzy nie są przyzwyczajeni do zagadywania przez kobiety podchodzi ładna laska i "ze mną się nie napijesz?". Masakra.

tylko zareagować odpowiednio


@latweid2: tak, tylko jak wyjaśnić że są sprawy, że komuś tam milion złotych zabrali, klub co 2 lata zmienia po prostu nazwę
a skoro jest tyle spraw w internecie to wypadałoby nie siedzieć na dupie i akceptować stan tej rzeczy tylko zareagować odpowiednio


@latweid2: te kluby zmieniają nazwy średnio co pół roku, nic nie zrobisz, hajs z najmu lokali musi się zgadzać w miejskiej kasie
Dziękuję wszystkim za pomoc, skontaktowałem się z policją oraz laboratorium toksykologicznym, więc będę czekał az chłop się obudzi żeby spróbować go wypytać o zdarzenia zeszłej nocy. Najbardziej zależy mi teraz na jego zdrowiu fizycznym i psychicznym bo miałem już styczność z urwanym filmem po jednym piwie i jak się po tym czułem.