Wpis z mikrobloga

@aksal89: kiedyś widziałem tego mema a dzień potem spotykałem się z jakąś dziewczyną która też miała wąsa
przez całe spotkanie miałem ten obrazek w głowie a ona cały czas się pytała czemu się uśmiecham XD
na szczęście wybrnąłem tak że powiedziałem "cieszę się że widzę taką piękną kobietę"
nigdy więcej się nie spotkaliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 17
@aksal89 Nie ogarniam jak osoba chcąca identyfikować się jako kobieta jest w stanie zignorować szczecinę na twarzy.

Jakieś złudzenia? Lenistwo? Słabe oświetlenie przy lustrze? Może jest jakaś urban-legenda że jak zgolisz to odrosną gęstsze?
Zwykle się je traktuje przecież wybielaniem, żeby się nie różniły od włosów na reszcie ciała.
  • Odpowiedz
@ryba_twojej_mieczty: półprawda, w naszym rejonie świata faktycznie często wąsik kobiecy to objaw np zaburzeń tarczycy, ale już wystarczy mieć drobną domieszkę bliskowschodnich/hinduskich genów i masz wąsa w pakiecie z ciemnymi włosami na całym ciele ¯_(ツ)_/¯. Pewnie dlatego pasta cukrowa jest w tamtych krajach używana już od stuleci do depilacji.
  • Odpowiedz
@aksal89: 10 lat temu poznałem taką laskę, ale poza tym mini sumem była taka rakieta, że nie mogłem się oprzeć i ją wybałamuciłem. A teraz jest żoną mojego kumpla i zastanawiam się czy mu powiedziała o naszej przygodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zdrowa kobieta nie powinna mieć wąsów


@ryba_twojej_mieczty: Sumiastych wąsów nie, ale meszek nad górną wargą u brunetki jest normalny. Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że dziewczyna nie powinna mieć włosów na rękach, tymczasem każda ma, tyle że nie u każdej będzie to bardzo widoczne (blondynki mają cieńsze i jaśniejsze, brunetki na ogół ciemne i grubsze, oczywiście są wyjątki). To że większość dziewczyn usuwa i o tym nie wiecie, to nie znaczy, że
  • Odpowiedz