Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Nie rozumie jednej, dość prostej rzeczy. Z jakiej paki #rozowepaski dają w prawo typów totalnie nie w ich guście. Jakieś zbieranie pokemonow? :D

@ogrymajawarsty: faceci robią tak samo xd trafiłam na kilku co mówili że każdą lajkowali, żeby zobaczyć ile par wpadnie
  • Odpowiedz
Nie rozumie jednej, dość prostej rzeczy. Z jakiej paki #rozowepaski dają w prawo typów totalnie nie w ich guście. Jakieś zbieranie pokemonow? :D


@ogrymajawarsty: To proste

Patka zobacz ile mam par


Dodatkowo podbija to samoocenę i zawsze może z kimś poklikać
  • Odpowiedz
faceci robią tak samo xd trafiłam na kilku co mówili że każdą lajkowali, żeby zobaczyć ile par wpadnie


@paulinnaa: Bo facetom wpadają góra dwie pary na dzień więc nie ma sensu dokładnie przyglądać się każdemu profilowi skoro i tak z 99% z nich nie będziemy mieli matcha a musimy tych par przejrzeć dziesiątki albo i setki aby cokolwiek nam wpadło. Tymczasem dziewczyny na Tinderze mają pary praktycznie co chwilę więc w
  • Odpowiedz
@Velion: kobiety poważnie traktują tylko chadów, jak nie jesteś chadem to jesteś dla kobiety tylko wypełniaczem, nic nieznaczącym śmieciem niewartym uwagi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@plushy: był taki koleś, co miał tylko zdjęcia gwiazd w profilu, chwalił się, że w tydzień ponad 300 par uzbierał

No ale co do większości to racja, mniej mają, co nie oznacza, że mają też parować osoby, z którymi nie chcą się spotkać (a było wielu, co nie chciało się spotkać, tylko popisać xd)
  • Odpowiedz
faceci robią tak samo xd trafiłam na kilku co mówili że każdą lajkowali, żeby zobaczyć ile par wpadnie


@paulinnaa: miałem chyba 10 par po tygodniu, jakbym lajkował tylko te które mi się podobały miałbym 0, także nie dziwne że do większości nie pisałem, i tak żadna do której napisałem nie odpisała ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Albo twoi koledzy od "eksperymentów społecznych" XD


@Kowixx: Nigdy nie popierałem tego, fajne projekcje pokazujące Twój poziom myślenia my vs oni.
Zresztą dziewczyny masowo marnujące czas i robiące nadzieje facetom to spoko, jakiś przegryw sobie poudaje przystojnego typa z samotności, żeby przynajmniej potwierdzić że wcale nie jest taki #!$%@? z charakteru, to nagle oburzenie.

No i Twoje ataki personalne za każdym razem jak ktoś napisze opinię przeciwną Twojej, pokazują jak sfrustrowanym
  • Odpowiedz