Wpis z mikrobloga

Tez miałem takie zdanie ale jak ktoś lubi grać w piłkę na padzie to wydać raz do roku 300 zł na grę to nic złego, a z tego co się orientuje w zeszła roczna Fifę ciężko znaleźć kompanów do grania więc...
  • Odpowiedz
@deafpool: osoby pracujący nad fifa muszą mieć życie.
Podmieniasz modele na bardziej szczegółowe, dodajesz nowe modele i nazwy nowych piłkarzy.
Coś tam w wyglądzie menu zmienić i cyk fajrant ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: raczej bym nie powiedział że od #!$%@? w kakao ale wykorzystują swoją pozycję wypuszczając podobne i niedopracowane gry. Mimo to za 200zl rocznie dostaje setki godzin rozrywki a gdybym tylko miał czas to tysiące. Jak dla mnie warto
  • Odpowiedz
  • 0
Ogólnie czym w tym roku EA reklamowało czy promowało grę? Rok temu czy dwa to była VOLTA bądź co bądź pomysł dobry ale wyszło wiadomo.
Chyba znam odpowiedź dzięki temu że nie wydali dema w tym roku.
  • Odpowiedz
mozna ale ea coraz szybciej wylacza serwery


@Fighter_forGlory: Aaaa i wszystko jasne! Ćwaniaki dobrą taktykę obrali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież to niekończący się biznes xD. Wypuszczają kolejną gre która jest w 99% podobna do poprzedniej i jeszcze wyłączają serwery, żeby lduzie kupowali nową.

Jak piekło istnieje, to właśnie tak wygląda xD.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tez miałem takie zdanie ale jak ktoś lubi grać w piłkę na padzie to wydać raz do roku 300 zł na grę to nic złego, a z tego co się orientuje w zeszła roczna Fifę ciężko znaleźć kompanów do grania więc...

@EnriqueGonzalez: Fani tej serii to dobry przykład syndromu sztokholmskiego.
Tłumaczą sobie to, jak producent ich rucha na kasie za minimalną zmianę.

Przecież te zmiany to maksymalnie poziom DLC które nie
  • Odpowiedz