Wpis z mikrobloga

Dla mnie to zwykły #!$%@? robotę może robi dobrze ale gada on ma plany #!$%@? ma gada żeby tylko gadać
-kanciapa dla praktykantów według jego planów co mówił już powinna być zrobiona
-quad mówił że się weźmie i będzie robił wieczorami #!$%@? wyszło
-telewizor w garażu gdzie on jest
-siłownia w piwnicy
I wiele wiele innych obietnic
#!$%@? o Niemcach że nigdy nie pojedzie a większość rzeczy ma z Niemieckich marek
On sobie poradzi jak będzie kryzys yhy patrz bo pojedzie i będzie dla Niemca robił jak colci z rana zabraknie

#domza150tysiecy
  • 14
@zzapall: nie bronię go tylko trzeba mu przyznać że na budowlance się zna a z tym quadem nie chodziło mi żeby go bronić tylko to bardziej było w tym stylu że gada jedno robi drugie
@M_rq: @zzapall: nie trzeba się nie wiadomo jak znać aby wymurować prostokąt z bloczków betonowych, zaszalować coś do poziomu, to nie są jakieś nie wiadomo rzeczy do zrobienia bo potwierdzeniem są jego kupcy którzy sami budowali jego projekt dokumentując to na zdjęciach, naprawdę ktoś kto ma trochę oleju w głowie zdolności manualnych wymuruje sobie to do wieńca, z dachami jest różnie ale nie róbmy z niego jakiegoś guru budownictwa, tego
@zzapall: a i niechce żeby twój wątek spadł jest mi to obojętne poprostu uważam że robi dobrze te domy no ale nie jest jakimś guru budownictwa ta jak @astri powiedział a z tym quadem to nie chodziło mi żeby go bronić
@M_rq: w piwnicy on miał robić parapetówę z tego co kojarzę, ciekawe czy jego dom jest oddany już do użytku i mieszkania bo pewnie jak jest jeszcze w trakcie budowy i dziennik nie jest zamknięty to pewnie podatki mniejsze od nieruchomości na cele mieszkalne